Dołącz do nas już teraz!

Dodaj salon

Gabinet

Endermomed - Medycyna Estetyczna i Kosmetologia

ul. Łódzka 208B, Częstochowa

Godziny przyjęć

  • Pn-Pt 10:00 do 18:00
Sobota po uzgodnieniu telefonicznym.

sposoby rejestracji:

telefoniczna, osobista

pobliskie miejscowości:

Olsztyn Kłobuck

O nas

Endermomed to prężnie rozwijąjący się gabinet medycyny estetycznej i kosmetologii. Dlaczego? Postawiliśmy na pełny profesjonalizm. Oferujemy najlepszy, najnowocześniejszy sprzęt, wielkie znane marki takie jak: Fraxel, Mantis, Liposonix, Clear & Brilliant i wiele innych. Doświadczony i kompetentny personel gwarantuje pełne bezpieczeństwo, skuteczność przeprowadzanych zabiegów oraz absolutną sterylność. Zabiegi wykonujemy z użyciem jednorazowych akcesoriów. Wszystko z zachowaniem intymności i pełnej dyskrecji.

Usługi

Endermomed - Medycyna Estetyczna i Kosmetologia oferta:

Medycyna estetyczna:
Wypełniacze - kwas hialuronowy
Modelowanie i powiększanie ust
Likwidacja zmarszczek palacza
Lifting wolumetryczny
Nici hialuronowe - SkinLift
Botox
Mezoterapia skóry twarzy, szyi i dekoltu - redukcja efektów starzenia
Mezoterapia łysienia - leczenie i profilaktyka łysienia
Skinboosters - Hydrobalans

Kosmetologia:
Mezoterapia
Kwas hialuronowy
Fale radiowe
Oxy - terapia tlenowa
Zabiegi laserowe
Drenaż limfatyczny
Mantis - endomasaż magnetyczny

Depilacja laserowa
Dietetyka

Naszą najnowszą propozycją są personalizowane kosmetyki Genoxage stwarzane na podstawie badania kodu DNA !!!

Najnowsza technologia, serdecznie zapraszamy !!!

Parking

Parking na posesji - bezpłatny.

  • kosmetolog Ewa Korszewska 2000 rok to początek rozwoju medycyny estetycznej w Polsce. To także początek mojej przygody w tej branży. Od samego początku w swojej pracy stawiałam na profesjonalną wiedzę. Wiedzę tę pozyskiwałam podczas szkoleń które prowadzone były przez ośrodki naukowe pionierów inżynierii medycznej. Miałam przyjemność wprowadzać na rynek Polski szereg najnowocześniejszych technologii jak: endermologię, mikrodermabrazję, fale radiowe, IPL, kawitację ultradźwiękową. Obecnie technologie te są standardem zabiegowym w gabinetach. Prowadziłam wykłady w szkołach kształcących przyszłych lekarzy medycyny estetycznej i kosmetologów. Byłam także współorganizatorem workshopów. Nieustannie, od 2000 roku jestem trenerem. Przez moje ręce przeszły setki (jak nie tysiące) osób które stawiały pierwsze kroki w branży lub poszerzały swoje kompetencje. Zdobyte doświadczenie, wiedzę wykorzystałam w tworzeniu Endermomed gdzie rozwiązanie problemów estetycznych pacjentów jest głównym priorytetem.
  • dr Beata Basa - Olszak Ukończyłam podyplomowe studia w zakresie kosmetologii lekarskiej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Z wielką pasją zajmuję się medycyną estetyczną. W swojej praktyce wykorzystuję wyłącznie preparaty najwyższej jakości, ponieważ priorytetem dla mnie jest bezpieczeństwo i zadowolenie pacjentów. Oferuję nowoczesne zabiegi poprawiające wygląd i kondycję skóry. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i kongresach.
  • kosmetolog Kornelia Kulik Jestem absolwentką Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach, kierunek Kosmetologia - Medycyna Estetyczna. Wiedzę i umiejętności nieustannie poszerzam uczestnicząc w szkoleniach i kursach specjalistycznych. Lubię ciekawostki branżowe, poszukuję ich na kongresach medycyny estetycznej i kosmetologii. Najnowsze technologie w tym laseroterapia oraz peelingi chemiczne to moje główne zainteresowania, szczególnie w odniesieniu do zabiegów przeciwstarzeniowych. Skuteczne terapie oraz zadowolenie pacjenta są dla mnie najważniejsze, każdemu proponuję spersonalizowane zabiegi dostosowane do potrzeb. Zajmuję się także zabiegami z zakresu kosmetyki upiększającej. Wkładam całe serce w to, co robię i zawsze angażuję się w stu procentach.

Dodaj recenzje / opinie

Umów wizytę / zapytaj o usługę:

Reklama
Poznaj najlepszych. Ponad 12518 profili specjalistów.