Dołącz do nas już teraz!

Dodaj salon

Gabinet

Centrum Podologiczne® Magdalena Hafezi-Chojecka Filia w Łodzi

ul. Michałowicza 18 (dojazd do klienta), Łódź

Godziny przyjęć

  • Pn-Pt 09:00 do 20:00
  • Sobota 09:00 do 17:00

sposoby rejestracji:

telefoniczna, osobista

O nas

Właścicielem Centrum Podologicznego na Zdrowiu jest Magdalena Hafezi – Chojecka – dyplomowany podolog z Niemiec. Od ponad 23 lat w zawodzie, od 19 lat posiada własny zakład podologiczny w Niemczech w okolicach Kassel.

Państwowy  egzamin – udzielający jej prawa używania tytułu podologa, zdała w październiku 2002, a od kwietnia 2003 – współpracuje z kasami chorych. Jest podologiem z zamiłowania i wolnego wyboru.

Od 8 lat działa w Polsce szerząc ideę i wiedzę podologiczną. Chętnie dzieli się swoją rozległą wiedzą i ogromnym doświadczeniem praktycznym ze wszystkimi pasjonatami ludzkich stóp. Oprócz wszystkich znanych technik podologicznych stosuje w swojej praktyce holistyczne podejście do pacjentów, u podstawy którego leży wnikliwa analiza i diagnostyka.

Obecnie prowadzi dwa gabinety podologiczne: w Łodzi i w Helsie (Kassel), jest wykładowcą na kongresach oraz organizatorką i trenerem kursów praktycznych technik podologicznych w Polsce. W swojej pracy zachowuje europiejskie standardy nauczania.

Wraz z zespołem Centrum Podologicznego na Zdrowiu  zajmuje się kursami, szkoleniami oraz profilaktyką i leczeniem stóp. Wykorzystuje wiedzę z zakresu chorób naczyniowych oraz ogólnej pielęgnacji kończyn dolnych. Przyjmuje pacjentów z problemami na stopach na bezpłatne konsultacje podologiczne. Obsługuje pacjentów z grup ryzyka, takich jak chorzy na cukrzycę, chorzy na hemofilię, czy reumatycy. Przeciwdziała powstawaniu zmian chorobowych na stopach. Natomiast w przypadku powstałych dolegliwości przeprowadza zabiegi lub terapie z uwzględnieniem trudno gojących się miejsc. Pośredniczy pomiędzy pacjentem a specjalistami takimi jak: interniści, diabetolodzy, dermatolodzy, flebolodzy, chirurdzy, masażyści, fizjoterapeuci czy rehabilitanci.

Udziela wskazówek i porad dotyczących pielęgnacji stóp i nóg oraz stosowania specjalistycznych preparatów. Stosuje dedykowane środki farmaceutyczne, wykonuje protetyczne odciążenia szczególnie zagrożonych miejsc za pomocą opatrunków i ortoz. Wykonuje indywidualne klamry korygujące paznokcie wrastające oraz wkładki korygujące deformacje stóp. Przynosi ulgę obolałym stopom za pomocą tapingu podologicznego. Z pasją i holistycznym podejściem dba o profilaktykę stóp dzieci i młodzieży.

Usługi

Centrum Podologiczne oferta:

- analiza rodzaju deformacji stopy
- poradnictwo dotyczące obuwia
- wprowadzenie do gimnastyki stóp
- opatrywanie trudno gojących się ran na stopach z wykorzystaniem opatrunków Ligasano
- wykonanie odciążenia ze specjalnie do tego przeznaczonych materiałów
- korekty ustawienia palucha i palców przy pomocy plastrów tape lub fiksatorów
- ortozy – trwałe
- indywidualne środki odciążająco - korygujące z masy kauczukowo – silikonowej
- skracanie paznokci oraz zabiegi na paznokciach wrastających, zawiniętych, zgrubiałych czy grzybiczych
- usuwanie zrogowaciałego naskórka (hiperkeratozy)
- rozpoznanie, usuwanie odcisków oraz kurzajek
- odciążanie miejsc bolesnych (taping podologiczny),
- wykonywanie indywidualnych wkładek korygujących, wrastający lub zakręcony paznokieć klamry (ortonyksja)
- odbudowywanie paznokcia (protetyka paznokci)
- zabiegi terapeutyczne poprawiające samopoczucie
- poradnictwo ogólne i indywidualne
- sprzedaż opatrunków na trudno gojące się miejsca
- sprzedaż kosmetyków
- bezpłatne konsultacje dla pacjentów

 

Zapraszamy!!

  • dypl. podolog Magdalena Hafezi - Chojecka Od ponad 20 lat w zawodzie, od 17 lat posiada własny zakład podologiczny w Niemczech w okolicach Kassel, egzamin państwowy udzielający jej prawa używania tytułu Podologa zdała w październiku 2002, a od kwietnia 2003 – współpracuje z kasami chorych. Jest podologiem z zamiłowania i wolnego wyboru. Od 7 lat działa w Polsce szerząc ideę i wiedzę podologiczną. Chętnie dzieli się swoją rozległą wiedzą i ogromnym doświadczeniem praktycznym ze wszystkimi pasjonatami ludzkich stóp.
  • spec. ds. podologii Martyna Pawelczyk mgr kosmetologii, fizjoterapeuta, absolwentka Wyższej Szkoly Fizjoterapii z siedzibą we Wroclawiu, zawodowo związana z Centrum Podologicznym.
  • spec. ds. podologii Aleksandra Izydorczyk mgr fizjoterapii, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, technik usług kosmetycznych, asystent zarządu Polskiego Towarzystwa Podologicznego.

Recenzje

Nie warto
czy było warto: Nie
dotyczy usługi: Usuwanie odcisków
data:

Nie polecam, obsluga niezbyt mila, a w dodatku mloda pani mowila, ze taki zabieg wykonuje 1 raz, byl bolesny, do tego po 2 tygodniach odcisk znowu jest, przede mna byla w gabinecie inna Pani i nie zauwazylam, aby fotel byl sterylizowany. Nie warto za takie pieniądze, nie dosc, ze efekt marny, to i ryzyko choroby przez niedotrzymanie czystosci i brak sterylizacji po kazdym pacjencie.

Ocena ogólna
Uprzejmość
Odpowiedzi na pytania
Poświęcony czas
Profesjonalizm personelu
Czas oczekiwania

Dodaj recenzje / opinie

Umów wizytę / zapytaj o usługę:

Reklama
Poznaj najlepszych. Ponad 12575 profili specjalistów.