Dołącz do nas już teraz!

Dodaj salon

Aktualności

Chirurgia plastyczna w Świecie Urody!

Opublikowano: 2015-11-04

W odpowiedzi na Państwa prośby, postanowiliśmy rozszerzyć ofertę prezentowanych miejsc o Kliniki Chirurgii Plastycznej. W ofercie m.in.: lifting twarzy, korekcja nosa, korekcja uszu, liposukcja, plastyka brzucha, korekcja powiek, lifting biustu, powiększanie piersi oraz ginekomastia. Zachęcamy do dodawania nowych klinik a także pisania recenzji na temat już istniejących. W tej tematyce rzetelne recenzje wraz ze zdjęciami mogą okazać się szczególnie wartościowe.

Już ponad 7000 profili specjalistów

Opublikowano: 2015-04-13

Informację o ponad 7000 specjalistach można odnaleźć już w SwiatUrody.Com. Serdecznie dziękujemy wszystkim za polecanie serwisu SwiatUrody.Com jako źródła aktualnych informacji i dobrej wyszukiwarki.

SwiatUrody.Com w wersji responsywnej.

Opublikowano: 2014-12-17

Miło nam poinformować, iż serwis jest już dostępny w wersji responsywnej, czyli przyjaznej urządzeniom mobilnym. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia nas poprzez telefon, smartfon czy tablet.

 

Wyszukaj salon na mapie w najbliższej okolicy.

Opublikowano: 2014-11-13

Na wszystkich listach salonów pojawiła się możliwość przełączenia na widok mapy co pozwala na wygodne znalezienie najbliższych ofert. Ponadto w głównej wyszukiwarce również pojawił się taki widok, który pozwala na wyszukiwanie salonów poprzez mapę.

Recenzje i opinie o salonach

Opublikowano: 2014-10-22

Zapraszamy do recenzowania i dodawania opinii o gabinetach i salonach kosmetycznych. Umożliwiliśmy ocenę szczegółową przy pomocy gwiazdek oraz dodanie obszernego opisu. Podzielenie się swoimi doświadczeniami i wyróżnienie dobrych specjalistów zachęci inne osoby do korzystania z polecanych usług. Zapraszamy do recenzowania.

Nowa odsłona SwiatUrody.com - zapraszamy !

Opublikowano: 2014-06-16

Od dzisiaj prezentujemy serwis SwiatUrody.com w nowej odsłonie. Nowe funkcje i wygląd uwzględniają zgłaszane do nas życzenia Klientów i Specjalistów. Nowa wyszukiwarka oraz nowy układ stron ułatwiają wyszukanie potrzebnych informacji - godzin otwarcia, adresów, telefonów oraz zakresu usług poszczególnych placówek. Odszukanie konkretnego salonu lub gabinetu jest proste i szybkie. Dziękujemy za wszelkie dotychczasowe sugestie. Prosimy o uwagi co do nowej odsłony, abyśmy mogli jak najlepiej dbać o piękno każdego klienta!

Poznaj najlepszych. Ponad 12751 profili specjalistów.