Kosmetyczka - Salon kosmetyczny Kielce

Dołącz do nas już teraz!

Dodaj salon

Kosmetyczka w Kielcach

Znaleźliśmy dla Ciebie 101 gabinetów specjalistycznych

Informacje o kosmetyczkach w Kielcach

Jak dbać o urodę w Kielcach?

Prawie każda kobieta wie jak dbać o urodę. Staranny demakijaż, krem na dzień i na noc, regularny peeling całego ciała i odpowiedni, dobrze nawilżający balsam do ciała – to droga do sukcesu. Dodatkowo koniecznie trzeba wprowadzić zdrowe odżywianie i trochę ruchu. Jednak kiedy nasza skóra wymyka się spod kontroli, łuszczy się, jest przesuszona lub posiada przebarwienia, należy zasięgnąć rady specjalisty. Skóra pełni wiele ważnych dla naszego organizmu funkcji, dlatego nie można bagatelizować tego problemu. Na szczęście w obecnych czasach nie można narzekać na brak gabinetów kosmetycznych i kosmetologicznych. Kielce wychodzą naprzeciw współczesnym potrzebom i od kilku lat można w tym mieście studiować na kierunku Kosmetologia, w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego. Studenci zdobywają tam szeroką wiedzę z zakresu zabiegów kosmetyki pielęgnacyjnej i upiększającej, a Kielce zyskują nowych specjalistów.

Gabinety kosmetyczne w stolicy województwa świętokrzyskiego

Najwięcej gabinetów kosmetycznych zlokalizowanych jest w obrębie słynnej ulicy Sienkiewicza. Znajdziemy na niej mniejsze gabinety kosmetyczne i większe gabinety specjalistyczne, takie jak na przykład Kuźnia Urody, która cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami wśród klientów. Oferuje ona bardzo szeroki zakres zabiegów medycyny estetycznej, kosmetologii, kosmetyki estetycznej, laseroterapii oraz masaży. Dla fanów gładkiego ciała na ulicy Wesołej otwarto gabinet kosmetyki laserowej – Laser DeLux. Zabieg depilacji laserowej wykonywany jest za pomocą nowoczesnych urządzeń, dzięki temu trwała depilacja odbywa się 3 razy szybciej i skuteczniej. Personel dba o to, aby proces depilacji był bezpieczny, komfortowy i prawie bezbolesny. W Laser DeLux możemy również wykonać m.in. karboksyterapię, mezoterapię igłową, a także mikrodermabrazję. Aby spełnić swoje marzenie o długich i gęstych rzęsach wystarczy udać się w okolice Muzeum Zabawek i Zabawy – do Salonu Kosmetycznego New Face. Tam też można wykonać wszelkie zabiegi pielęgnacyjne i odmładzające, a także manicure i makijaż. Kielce to drugi w Europie Środkowo-Wschodniej organizator targów i wystaw. Zdrowie i uroda też znalazły tam swoje miejsce. Kieleckim Targom Ślubnym od lat towarzyszy Salon Fryzjerstwa i Kosmetyki Ślubnej Venus, dzięki czemu zarówno kobiety, jak i mężczyźni, mogą zasięgnąć opinii specjalistów jak przygotować swoją cerę oraz ciało, przed tak ważną uroczystością jaką jest ślub.

Wybierz mądrze

Wybierając odpowiedni gabinet w Kielcach, nie należy kierować się tylko i wyłącznie kryterium cenowym. Najważniejsze, aby trafić na dobrego specjalistę, który w profesjonalny sposób zajmie się naszą skórą. Należy pamiętać, że każdą wizytę, w każdym gabinecie, musi poprzedzać specjalistyczna konsultacja. W większości kieleckich placówek jest ona wliczona w cenę danego zabiegu. Przy wyborze odpowiedniego miejsca powinniśmy również zwrócić uwagę na czystość jaka panuje w danym gabinecie. To świadczy o tym, jakie personel ma podejście do zachowania zasad higieny pracy.

Ostatnie opinie

Poznaj najlepszych. Ponad 12751 profili specjalistów.