Dołącz do nas już teraz!

Dodaj salon

Gabinet

Klinika Broccy filia Medical Margaret Spa

ul. Opatowska 9, Bogoria

Godziny przyjęć

  • Poniedziałek 09:00 do 17:00
  • Sobota 09:00 do 19:00
Pozostałe dni wg rejestracji telefonicznej 42 683 12 68

sposoby rejestracji:

telefoniczna, mailowa, osobista

pobliskie miejscowości:

Staszów Opatów Ostrowiec Świętokrzyski Tarnobrzeg Sandomierz Busko-Zdrój Kolbuszowa

O nas

Zapraszamy do Kliniki Broccy filii Medical Margaret Spa w krajobrazie pięknych Gór Świętokrzyskich. Nasza Klinika już od 17 lat cieszy się zaufaniem pacjentów. Teraz mieszkańcy województwa świętokrzyskiego będą mogli skorzystać z najnowszych osiągnięć dermatologii, medycyny estetycznej, dermatochirurgii - chirurgii skóry, okulistyki, chirurgii plastycznej.

Klinika Broccy filia Medical Margaret Spa jest wieloprofilowym ośrodkiem medycznym w szczególności specjalizującym się w okulistyce zabiegowej i klinicznej, laserowej korekcji wad wzroku, plastyce powiek, leczeniu chorób oczu i skóry u dzieci i dorosłych dermatochirurgii - usuwanie brodawek, włókniaków, kaszaków, znamion skórnych dermatologii estetycznej - pełen zakres zabiegów - leczenie zmarszczek z zastosowaniem botoxu, kwasu hialuronowego , nici liftingujące PDO, - laserowe zamykanie naczynek - skleroterapia naczyń na kończynach dolnych - laserowe odmładzanie skóry - osocze bogatopłytkowe - mezoterapia - dermapen - leczenie nadmiernego wypadania włosów - lipoliza - volumetria Jesteśmy prekursorami medycyny estetycznej w Polsce. Wdrażamy najnowocześniejsze metody i osiągnięcia światowej medycyny. Nasi pacjenci mogą liczyć na wsparcie, informację i wiele innych form pomocy podczas procesów terapeutycznych. Jesteśmy zawsze do dyspozycji naszych pacjentów.

Nasz personel to wykwalifikowana kadra lekarzy specjalistów dr JOANNA KOWALSKA - BROCKA specjalista dermatologii i wenerologii dyplomowany lekarz medycyny estetycznej Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie dermatologii i wenerologii odbywała w Klinice Dermatologii Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej W.S.S. im Wł.Biegańskiego w Łodzi ( pod kierownictwem prof.dr hab. Andrzeja Kaszuby) Ukończyła liczne kursy i szkolenia z zakresu dermatologii estetycznej i zachowawczej. Absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Współtwórczyni Kliniki Broccy filii Medical Margaret Spa, którą prowadzi razem z mężem dr Maciejem Brockim. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. W swojej codziennej pracy zawodowej zajmuje się pełnym zakresem leczenia chorób skóry, włosów i paznokci u dzieci i dorosłych. Posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu nieoperacyjnych zabiegów korygujących i modelujących wygląd twarzy i ciała (laseroterapia, mezoterapia, kwas hialuronowy, botoks, lipoliza, peelingi, skleroterapia, osocze bogatopłytkowe, karboksyterapia). Dr Joanna Kowalska-Brocka swoim pacjentom oferuje nowoczesną i bezpieczną laseroterapię w leczeniu rozszerzonych naczynek krwionośnych na twarzy i kończynach dolnych w połączeniu ze skleroterapią. Wykonuje badanie dermatoskopowe znamion skórnych, zabiegi elektrokoagulacji oraz chirurgicznego usuwania zmian skórnych. Zwolenniczka terapii skojarzonej w zakresie dermatologii estetycznej, podchodząc do każdego pacjenta indywidualnie, kompleksowo. Poprzez uczestnictwo w licznych kongresach i szkoleniach w kraju i zagranicą doskonali swoją wiedzę zawodową, wprowadzając nowe innowacyjne metody z zakresy dermatologii i medycyny estetycznej.

Maciej Brocki specjalista okulistyki i okuloplastyki, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończył Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego utworzoną pod kuratelą Międzynarodowego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. Obrona pracy podyplomowej na temat ,,Ocena i leczenie łagodnych zmian rozrostowych powiek,,. Od 2008 roku pracuje w Klinice Okulistyki i Rehabilitacji Wzrokowej Szpitala WAM w Łodzi - gdzie odbywał szkolenie specjalizacyjne, a obecnie pracuje na stanowisku starszego asystenta. Współtwórca Kliniki Broccy filii Medical Margaret Spa, którą prowadzi razem z żoną dr Joanną Brocką. W swojej codziennej pracy zawodowej zajmuje się pełnym zakresem medycyny estetycznej, okulistyki klinicznej i zabiegowej. Pasją doktora są zabiegi odmładzania okolicy oka, zarówno te nieinwazyjne z kręgu medycyny estetycznej, jak i plastyka powiek. W ciągu ostatnich 10 lat dr Maciej Brocki wykonał kilka tysięcy zabiegów plastycznych i estetycznych powiek.

ADRES: Serdecznie zapraszamy do filii Medical Margaret Spa Kliniki Broccy tylko 60 km od Kielc, 40 km od Sandomierza, 52 km od Buska Zdrój , 10 km od Staszowa - miejscowość Bogoria 28-210 ul. Opatowska 9 Tel. 42683 12 68, 505 156 334, 507 162 515 - podczas umawiania wizyty prosimy o zaznaczenie województwa świętokrzyskiego.

Usługi

Klinika Broccy filia Medical Margaret Spa oferta:

Medycyna estetyczna
- Dermapen
- Osocze Bogatopłytkowe
- Kwas hialuronowy
- Mezoterapia
- Modelowanie twarzy
- Lifting bez skalpela
- Nici PDO
- Powiększanie ust
- Skleroterapia
- Toksyna Botulionowa
- Zabiegi pod oczy
- Zabiegi wzmacniające włosy
- Zamykanie naczynek
- Laserowe odmładzanie skóry
- Lipoliza
- Peelingi lekarskie
- Leczenie cellulitu
- Leczenie nadpotliwości, blizn, rozstępów, przebarwień

Zabiegi na twarz i ciało

Zabiegi dla kobiet w ciąży

Makijaż Permanentny

Dermatologia

Dermatologia dziecięca

Okulistyka (pachymetria, badanie oct)

Chirurgia plastyczna
- Plastyka powiek górnych i dolnych
- Plastyka odstających małżowin usznych
- Liposukcja wodna
- Usuwanie blizn
- Powiększanie biustu

Laseroterapia
- Leczenie przebarwień, rozstępów, blizn i odmładzanie skóry
- Usuwanie rozszerzonych naczyń krwionośnych
- Laserowa korekcja wad wzroku

 

Zapraszamy !!!

  • lek. med. Joanna Kowalska-Brocka Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie dermatologii i wenerologii odbywała w Klinice Dermatologii Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej W.S.S. im Wł.Biegańskiego w Łodzi ( pod kierownictwem prof. Andrzeja Kaszuby) gdzie obecnie pracuje na stanowisku dermatologa-starszego asystenta. Ukończyła liczne kursy i szkolenia z zakresu dermatologii estetycznej i zachowawczej oraz Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.
  • lek. med. Maciej Brocki Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, specjalista okulistyki i okuloplastyki.
  • dr n.med Paweł Pisera Specjalista chirurgii plastycznej.
  • lek. med. Michał Posmykiewicz Chirurg ogólny.
  • mgr Adam Kowalski Specjalista masażu, endermologii i i-lipo.

Recenzje

Polecam
czy było warto: Tak
dotyczy usługi: różne
data:

Jestem pełna uznania dla Pana dr Macieja Brockiego za profesjonalizm i za stosunek do pacjenta. Doktor rzetelnie doradza co zrobić, aby nie przesadzić z efektami, gorąco polecam. Anna z mężem

Ocena ogólna
Uprzejmość
Odpowiedzi na pytania
Poświęcony czas
Profesjonalizm personelu
Czas oczekiwania

Dodaj recenzje / opinie

Umów wizytę / zapytaj o usługę:

Reklama
Poznaj najlepszych. Ponad 12702 profili specjalistów.