Dołącz do nas już teraz!

Dodaj salon

Gabinet

Diet & More Małgorzata Segiet

ul. Śniadeckich 19/4, Poznań

Godziny przyjęć

  • Pn-Pt 10:00 do 22:00
  • Sobota 10:00 do 14:00

sposoby rejestracji:

telefoniczna, mailowa, osobista

O nas

Misja

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy przy wykorzystaniu wiedzy, zdolności i talentu, zapewnią wzrost świadomości naszych klientów w zakresie zdrowego lifestyle’u i odżywiania, tak by taki styl życia stał się dla nich naturalny. Diet&More to coś więcej niż dbanie o zbilansowaną dietę. Wybierając ofertę More, nasi specjaliści zajmą się Tobą w zakresie treningu personalnego, fizjoterapii i coachingu, by osiągnąć 100% sukces. Nauczymy Cię zdrowego gotowania co sprawi, że Twoje posiłki staną się dla Ciebie przyjemnością. Wszystkie te działania pozwolą na wzbogacenie życia naszych klientów, społeczności otaczających oraz nas samych…bo czy nie warto zostać najlepszą wersją siebie?

Wizja firmy

Wyobraź sobie miejsce pracy, w którym ludzie emanują pozytywną energią.  Miejsce, gdzie każdy członek zespołu ma możliwość indywidualnego rozwoju. Taka atmosfera w pracy sprawia, że również klienci mogą osiągać swoje najskrytsze cele życiowe i zawodowe. Mówi się, że tylko niebo jest limitem. Naszym zadaniem jest pokazanie, że możesz zrobić jeszcze więcej i więcej. Nie bój się- pomożemy Ci w tym. Mówisz, że jest to niemożliwe? Nie ma rzeczy niemożliwych. Główna założycielka Diet&More w przeciągu niecałego roku schudła ponad 54 kilogramy! Ty też możesz. Dzięki nam zmienisz swoje życie o 180 stopni i znajdziesz się w miejscu, w którym chciałeś/chciałaś być już od dawna.

Oferta:

- dietetyka

- trener personalny

- fizjoterapia

- psychodietetyk

- masaże

  • dietetyk, coach Małgorzata Segiet - coach, instruktorka zmiany stylu życia, dietetyk, psychodietetyk, praktyk odchudzania, - absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz SWPS w Poznaniu, - właściciel i założycielka Poradni Diet & More, - pasjonatka tańca, fitnessu, wędrówek górskich i zdrowej (niekoniecznie dietetycznej) kuchni.
  • dietetyk Justyna Staszewska – absolwentka Wydziału Nauk o Żywności i Żywienia Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, – doktorantka Wydziału Towaroznawstwa Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu – specjalność żywność tradycyjna/ towaroznawstwo produktów spożywczych, – specjalizuje się w dietach eliminacyjnych i redukcyjnych, – trenerka zdrowego stylu życia i żywienia prozdrowotnego, – miłośniczka gotowania, slow food, carvingu, – trenuje Ashtanga Yoga.
  • fitness coach Paweł Życki - absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, nauczyciel, licencjonowany trener personalny, - instruktor: pływania, koszykówki, narciarstwa, tenisa, krankingu, TRX, active walking, Master Instruktor Indoor Cyclingu, - mistrz w dziedzinie treningu personalnego. Wykształcenie, talent, szkolenia, pasja, energia, wsparcie, motywacja, nastawienie na cel, - interesuje się sportem, psychologią, muzyką, sztuką oraz sztuka kulinarną.
  • masażystka Kinga Żołdak – hawajską pracą z ciałem zajmuje się od 2008 roku, – 2008 r. – kurs Lomi Lomi Nui (KINO MANA I/II) prowadzony przez Juliana Roka, – 2013 r. – kurs Lomi Lomi Nui prowadzony przez Małorzatę Szokalską, – 2013 r. – Certyfikat Aloha International – ukończenie kursu Lomi Lomi Nui (KINO MANA III) prowadzony przez Susan Pa’iniu Floyd, – 2014 r. – Certyfikat pierwszego modułu kursu masażu mięśniowo-powięziowego, – masaż hawajski jest jej pasją, którą chce dzielić się z innymi.

Dodaj recenzje / opinie

Umów wizytę / zapytaj o usługę:

Reklama
Poznaj najlepszych. Ponad 12727 profili specjalistów.