Dołącz do nas już teraz!

Dodaj salon

Gabinet

Klinika dr Huczek dr Wanat Dermatologia Ogólna - Medycyna Estetyczna

ul. Wilanowska 11A, Józefosław

Godziny przyjęć

  • Pn-Pt 09:00 do 20:00
  • Sobota 10:00 do 14:00

sposoby rejestracji:

telefoniczna, mailowa, osobista

pobliskie miejscowości:

Konstancin-Jeziorna Piaseczno Magdalenka Góra Kalwaria Mysiadło Zalesie Górne Chyliczki

Cennik

  • Konsultacja dermatologiczna 180 zł do 180 zł

O nas

Każda Klinika ma swoją historię. Klinika dr Huczek dr Wanat, również. Stworzyłyśmy ją razem, a to siostrzane pragnienie kiełkowało w nas już od dawna. Dermatologia okazała się kolejnym wspólnym tematem i motywacją. Mimo kilkunastoletniej pracy w jednych z najlepszych Klinik w Warszawie (Nova Derm i DermClinic) postanowiłyśmy stworzyć Swoją własną, opartą na mocnych fundamentach wyniesionych z rodzinnego, lekarskiego domu.

Nasi rodzice są lekarzami. Wzrastałyśmy w atmosferze ciągłych rozmów o zdrowiu pacjentów, o możliwościach pomocy, o rozwiązaniach medycznych. Będąc na studiach medycznych dyżurowałyśmy razem z Rodzicami, ucząc się od nich zbierania wywiadu medycznego i przypatrując się w jaki sposób przeprowadzają rozmowy, tak aby uzyskać i postawić trafne rozpoznanie, a co za tym idzie wprowadzić odpowiednie leczenie. Ponadto przypatrując się Rodzicom i ich relacji lekarz-pacjent uczyłyśmy się od małego właściwego podejścia do każdego pacjenta oraz empatii w stosunku do jego chorób i potrzeb. To autentyczna opowieść, którą chciałybyśmy przekazać Państwu, ponieważ odzwierciedla nasz stosunek do drugiego człowieka. Wartością dla nas jest ludzkie zdrowie i życie, wartością dla nas jest nawiązanie kontaktu z pacjentem opartego na zaufaniu, wartością dla nas jest uczciwość i rzetelność wykonywanych usług medycznych. To powołanie do bycia lekarzem było tak oczywiste i silne, że nie miałyśmy najmniejszych wątpliwości przy wyborze zawodu. Mimo pracy w wysokiej klasy klinikach brakowało nam możliwości wprowadzenia naszego spojrzenia na zawód jaki wykonujemy. Klinika dr Huczek dr Wanat to miejsce szczególne, przekonają się Państwo sami.

Zapraszamy ! ;)

Usługi

                     Klinika dr Huczek dr Wanat Dermatologia Ogólna - Medycyna Estetyczna oferta:

 

Dermatologia ogólna:

Leczenie trądziku zwykłego, trądziku różowatego, alergie skórne, łojotokowe zapalenie skóry, brodawki wirusowe, dermatochirurgia, ocena znamion barwnikowych.

Medycyna estetyczna: 

Wypełniacze kwas hialuronowy, botox, mezoterapia, nici, laseroterapia, pilingi lekarskie.

Kosmetologia Hi-Tech.

Lasery.

Kosmetologia pielęgnacyjna.

 

                                                                      Serdecznie zapraszamy !!!

  • Dr n.med. Małgorzata Huczek Dr n. med. Małgorzata Huczek jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD). Specjalizację z dermatologii i wenerologii zdobyła w katedrze Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2009 roku obroniła pracę doktorską z zakresu chorób pęcherzowych skóry. Specjalizuje się w dermatologii estetycznej, laseroterapii oraz w dermatologii ogólnej. Szczególnie zajmuje się problematyką dotyczą leczenia trądziku zwykłego, trądziku różowatego oraz chorób o podłożu alergicznym skóry. Swoje doświadczenie opiera na wieloletniej praktyce jako lekarza i uczestnictwie w zjazdach o tematyce medycznej. W dermatologii estetycznej jest zwolenniczką zachowania naturalnego piękna. Dodatkowo zajmuje się usuwaniem drobnych zmian skórnych takich jak włókniaki lub widoczne zmiany naczyniowe. Współpracuje z wieloma pismami kobiecymi jako autor artykułów i konsultant.
  • dr n. med. Joanna Sałkowska-Wanat Specjalista w zakresie dermatologii i wenerologii, lekarz medycyny estetycznej. Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wieloletnim pracownikiem naukowym oraz nauczycielem akademickim w Klinice Dermatologii i Wenerologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2016 roku z wyróżnieniem obroniłam pracę doktorską z tematyki rzadkiej, genetycznie uwarunkowanej choroby związanej z infekcją wirusami HPV u pacjentów ze zwiększoną predyspozycją do występowania raków skóry, w tym raka kolczystokomórkowego (epidermodysplasia verruciformis). W 2017 roku, po trwającej 5 lat specjalizacji z zakresu dermatologii i wenerologii zdałam 3-częściowy egzamin specjalizacyjny z oceną końcową 5. W swojej pracy zawodowej zajmuje się leczeniem wszystkich schorzeń skóry oraz błon śluzowych w tym okolic intymnych. Od lat oceniam znamiona skórne w dermatoskopii, wykonuję zabiegi z zakresu dermatochirurgii oraz medycyny estetycznej (m.in. wypełniacze, mezoterapia, karboksyterapia, laseroterapia, peelingi medyczne).
  • lek. Anna Telenga W 2006 r. ukończyłam z wyróżnieniem Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie, a w 2016 r uzyskałam tytuł specjalisty chorób wewnętrznych. Jestem absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Trzyletnie studia podyplomowe pozwoliły mi uzyskać tytuł Certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej. Jako jedna spośród 18-tu lekarzy z całej Polski uczestniczę w dwuletnim cyklu szkoleń Akademii Allergan Medical Institute, gdzie kształcę się pod okiem wybitnego specjalisty medycyny estetycznej i światowego trenera dr Sylwii Lipko-Godlewskiej. W swojej praktyce wykorzystuję doświadczenie zdobyte w dziedzinie chorób wewnętrznych zwracając szczególną uwagę na profilaktykę chorób cywilizacyjnych w tym otyłości i insulinooporności. Swoje zainteresowania kieruję w stronę medycyny przeciwstarzeniowej. Interesuję się przede wszystkim metodami rewitalizacji skóry (mezoterapia, osocze bogatopłytkowe, dermapen, nici) oraz modelowania twarzy z zastosowaniem preparatów kwasu hialuronowego. Zajmuję się także leczeniem otyłości miejscowej przy zastosowaniu m.in takich metod jak: lipoliza iniekcyjna (Aqualyx). Ważne jest dla mnie by wydobyć piękno pacjenta uzyskując możliwie jak najbardziej naturalny efekt. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestniczę w międzynarodowych szkoleniach, warsztatach i konferencjach.
  • mgr Katarzyna Marek Od 8 lat specjalizuję się w wydobywaniu piękna z kobiet. „Kobieta jest najpiękniejsza kiedy kocha i akceptuje siebie” – takie motto przyświeca mojej codziennej pracy. Codziennie z pasją oraz zaangażowaniem przywracam kobietom uśmiech i pewność siebie. Swoje doświadczenie nabywałam w renomowanych klinikach w Warszawie, m.in. Klinikach Ziemlewski i DermClinic. Tam kształtowałam swoje umiejętności w opiece nad pacjentem, dokładnym rozpoznawaniu jego potrzeb oraz tworzeniu spersonalizowanych terapii zabiegowych w oparciu o indywidualny wywiad. Ukończyłam 3-letnie studia licencjackie oraz 2 -letnie magisterskie na Kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia – jednej z najbardziej prestiżowych uczelni w Warszawie. W odpowiedzi na potrzeby swoich pacjentów wyspecjalizowałam się w aparaturowych zabiegach anti-aging. Urządzenia, na których pracuję to wysokiej klasy aparatura medyczna z ważnymi badaniami klinicznymi potwierdzającymi skuteczność wykonywanych przeze mnie zabiegów. Ponieważ kobiece piękno nie kończy się tylko na gładkiej skórze, zostałam instruktorem i stylistką. Specjalizuję się w zabiegach stylizacji rzęs metodami 1:1, 2/3D, Russian Volume, Mega Volume oraz laminowaniu rzęs. Jestem również linergistką i instruktorką makijażu permanentnego. Spełniam kobiece marzenia o idealnych brwiach, symetrycznej i dopasowanej do oka kresce, jak również ponętnych, pełnych idealnego koloru ustach. Prowadzę szkolenia z makijażu permanentnego metodami microblanding oraz Manual Shadow.
  • mgr Joanna Welon Licencjat z kosmetologii obroniłam na Wydziale Farmaceutycznym Akademii Medycznej w Bydgoszczy w 2000 r, a tytuł Magistra Promocji Zdrowia na kierunku Zdrowia Publicznego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi w 2002r. Od ponad 15 lat pracuje w zawodzie, który jest moją pasją. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach. W 2017 r uzyskałam tytuł specjalisty trychologa w Hair Medica. Specjalizuje się w peelingach chemicznych, które odpowiednio dobrane leczą wiele chorób skóry, eliminują zanieczyszczenia, przywracają skórze elastyczność i jędrność dzięki czemu skóra jest nawilżona i odmłodzona. Słucham swoich pacjentów i dopasowuje dla nich odpowiednią terapię oraz podpowiadam jak pielęgnować skórę w domu. Współpraca u boku dermatologów w Klinice dr Huczek dr Wanat daje mi możliwość kompletnej opieki nad pacjentem.Jestem optymistką, pełną energii i gotową na nowe wyzwania.Prywatnie jestem mamą nastolatków Wiktora i Weroniki

Dodaj recenzje / opinie

Umów wizytę / zapytaj o usługę:

Reklama
Poznaj najlepszych. Ponad 12725 profili specjalistów.