Dołącz do nas już teraz!

Dodaj salon

Gabinet

Klinika dr Huczek dr Wanat Dermatologia Ogólna - Medycyna Estetyczna

ul. Wilanowska 11A, Józefosław

Godziny przyjęć

  • Pn-Pt 09:00 do 20:00
  • Sobota 10:00 do 15:00

sposoby rejestracji:

telefoniczna, osobista

pobliskie miejscowości:

Konstancin-Jeziorna Piaseczno Magdalenka Góra Kalwaria Mysiadło Zalesie Górne

Usługi

                     Klinika dr Huczek dr Wanat Dermatologia Ogólna - Medycyna Estetyczna oferta:

 

Dermatologia ogólna:

Leczenie trądziku zwykłego, trądziku różowatego, alergie skórne, łojotokowe zapalenie skóry, brodawki wirusowe, dermatochirurgia, ocena znamion barwnikowych.

Medycyna estetyczna: 

Wypełniacze kwas hialuronowy, botox, mezoterapia, nici, laseroterapia, pilingi lekarskie.

Kosmetologia Hi-Tech.

Lasery.

Kosmetologia pielęgnacyjna.

 

                                                                      Serdecznie zapraszamy !!!

  • Dr n.med. Małgorzata Huczek Dr n. med. Małgorzata Huczek jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD). Specjalizację z dermatologii i wenerologii zdobyła w katedrze Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2009 roku obroniła pracę doktorską z zakresu chorób pęcherzowych skóry. Specjalizuje się w dermatologii estetycznej, laseroterapii oraz w dermatologii ogólnej. Szczególnie zajmuje się problematyką dotyczą leczenia trądziku zwykłego, trądziku różowatego oraz chorób o podłożu alergicznym skóry. Swoje doświadczenie opiera na wieloletniej praktyce jako lekarza i uczestnictwie w zjazdach o tematyce medycznej. W dermatologii estetycznej jest zwolenniczką zachowania naturalnego piękna. Dodatkowo zajmuje się usuwaniem drobnych zmian skórnych takich jak włókniaki lub widoczne zmiany naczyniowe. Współpracuje z wieloma pismami kobiecymi jako autor artykułów i konsultant.
  • dr n. med. Joanna Sałkowska-Wanat Specjalista w zakresie dermatologii i wenerologii, lekarz medycyny estetycznej. Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wieloletnim pracownikiem naukowym oraz nauczycielem akademickim w Klinice Dermatologii i Wenerologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2016 roku z wyróżnieniem obroniłam pracę doktorską z tematyki rzadkiej, genetycznie uwarunkowanej choroby związanej z infekcją wirusami HPV u pacjentów ze zwiększoną predyspozycją do występowania raków skóry, w tym raka kolczystokomórkowego (epidermodysplasia verruciformis). W 2017 roku, po trwającej 5 lat specjalizacji z zakresu dermatologii i wenerologii zdałam 3-częściowy egzamin specjalizacyjny z oceną końcową 5. W swojej pracy zawodowej zajmuje się leczeniem wszystkich schorzeń skóry oraz błon śluzowych w tym okolic intymnych. Od lat oceniam znamiona skórne w dermatoskopii, wykonuję zabiegi z zakresu dermatochirurgii oraz medycyny estetycznej (m.in. wypełniacze, mezoterapia, karboksyterapia, laseroterapia, peelingi medyczne).
  • lek. Anna Telenga W 2006 r. ukończyłam z wyróżnieniem Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie, a w 2016 r uzyskałam tytuł specjalisty chorób wewnętrznych. Jestem absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Trzyletnie studia podyplomowe pozwoliły mi uzyskać tytuł Certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej. Jako jedna spośród 18-tu lekarzy z całej Polski uczestniczę w dwuletnim cyklu szkoleń Akademii Allergan Medical Institute, gdzie kształcę się pod okiem wybitnego specjalisty medycyny estetycznej i światowego trenera dr Sylwii Lipko-Godlewskiej. W swojej praktyce wykorzystuję doświadczenie zdobyte w dziedzinie chorób wewnętrznych zwracając szczególną uwagę na profilaktykę chorób cywilizacyjnych w tym otyłości i insulinooporności. Swoje zainteresowania kieruję w stronę medycyny przeciwstarzeniowej. Interesuję się przede wszystkim metodami rewitalizacji skóry (mezoterapia, osocze bogatopłytkowe, dermapen, nici) oraz modelowania twarzy z zastosowaniem preparatów kwasu hialuronowego. Zajmuję się także leczeniem otyłości miejscowej przy zastosowaniu m.in takich metod jak: lipoliza iniekcyjna (Aqualyx). Ważne jest dla mnie by wydobyć piękno pacjenta uzyskując możliwie jak najbardziej naturalny efekt. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestniczę w międzynarodowych szkoleniach, warsztatach i konferencjach.
  • mgr Katarzyna Marek Od 8 lat specjalizuję się w wydobywaniu piękna z kobiet. „Kobieta jest najpiękniejsza kiedy kocha i akceptuje siebie” – takie motto przyświeca mojej codziennej pracy. Codziennie z pasją oraz zaangażowaniem przywracam kobietom uśmiech i pewność siebie. Swoje doświadczenie nabywałam w renomowanych klinikach w Warszawie, m.in. Klinikach Ziemlewski i DermClinic. Tam kształtowałam swoje umiejętności w opiece nad pacjentem, dokładnym rozpoznawaniu jego potrzeb oraz tworzeniu spersonalizowanych terapii zabiegowych w oparciu o indywidualny wywiad. Ukończyłam 3-letnie studia licencjackie oraz 2 -letnie magisterskie na Kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia – jednej z najbardziej prestiżowych uczelni w Warszawie. W odpowiedzi na potrzeby swoich pacjentów wyspecjalizowałam się w aparaturowych zabiegach anti-aging. Urządzenia, na których pracuję to wysokiej klasy aparatura medyczna z ważnymi badaniami klinicznymi potwierdzającymi skuteczność wykonywanych przeze mnie zabiegów. Ponieważ kobiece piękno nie kończy się tylko na gładkiej skórze, zostałam instruktorem i stylistką. Specjalizuję się w zabiegach stylizacji rzęs metodami 1:1, 2/3D, Russian Volume, Mega Volume oraz laminowaniu rzęs. Jestem również linergistką i instruktorką makijażu permanentnego. Spełniam kobiece marzenia o idealnych brwiach, symetrycznej i dopasowanej do oka kresce, jak również ponętnych, pełnych idealnego koloru ustach. Prowadzę szkolenia z makijażu permanentnego metodami microblanding oraz Manual Shadow.

Dodaj recenzje / opinie

Umów wizytę / zapytaj o usługę:

Reklama
Poznaj najlepszych. Ponad 12705 profili specjalistów.