Dołącz do nas już teraz!

Dodaj salon

Gabinet

EndoMed Instytut Medycyny Estetycznej

ul. Konsytucji 3 Maja 14, Toruń

Godziny przyjęć

  • Pn-Pt 09:00 do 20:00

sposoby rejestracji:

telefoniczna, osobista

pobliskie miejscowości:

Wołuszewo Chełmża Ciechocinek Stary Toruń

O nas

Instytut Medycyny Estetycznej EndoMed powstał z myślą o propagowaniu zdrowego stylu życia. Służymy wszystkim osobom, które chcą trwale skorygować sylwetkę i nie poddać się upływowi czasu.
            Jesteśmy salonem prężnie rozwijającym się, wykorzystujemy odkrycia nauki po to, by dostarczyć naszym klientom najwyższą jakość usług i 100% satysfakcji. W naszym studio pracujemy na urządzeniach produkcji światowych liderów w dziedzinie medyczno-kosmetycznej, posiadające prestiżowe certyfikaty FDA i CE.
            EndoMed to miejsce kameralne, gdzie komfort klienta jest najważniejszy. Oprócz najwyższej jakości usług, staramy się zapewnić najlepszą cenę.
 

Usługi

Endomed Modelowanie Sylwetki i Depilacja Laserowa oferta:

 

Depilacja laserowa PALOMAR VECTUS™ - NAJSKUTECZNIEJSZA BEZBOLESNA DEPILACJA XXI wieku, wykonana DIODOWYM LASEREM MEDYCZNYM NAJNOWSZEJ GENERACJI - EFEKT NA CAŁE ŻYCIE

 

(udoskonalona wersja systemu LIGHT SHEER DUET) 

 


Laser VECTUS™ to innowacyjna technologia firmy PALOMAR Medical Technologies przeznaczona do trwałego usuwania owłosienia oraz przebarwień. Firma Palomar tworząc w 1997 roku najbardziej znany na świecie laser Light Sheer i otrzymując dla niego certyfikat FDA, zyskała sobie miano pioniera w dziedzinie technologii trwale usuwających owłosienie. Dziś, po kilkunastu latach doświadczeń i badań naukowych nad udoskonaleniem pierwszego lasera diodowego ugruntowuje swoją pozycję lidera produkując nową wersję systemu Light Sheer – Laser Diodowy PALOMAR VECTUS™.


NA TLE KONKURENCJI WYRÓŻNIA SIĘ ON:

NAJWIĘKSZĄ SKUTECZNOŚCIĄ NA ŚWIECIE - jest aktualnie najmocniejszym systemem dopilacyjnym, poosiada NAJWYŻSZE PARAMETRY ZABIEGÓW - mała głowica - max. gęstość energii do 100J/cm2, duża głowica - max. gęstość energii do 20J/cm2 (dla przykładu Light Sheer Duet duża głowica HS - max. gęstość energii do 12J/cm2

 

NAJMNIEJSZĄ ILOŚCIĄ ZABIEGÓW - opatentowana technologia Photon Recycling, która polega na ponownym wykorzystaniu wiązki światła. Skóra podczas zabiegu odbija do 80% energii, którą emituje laser. Poprzez wbudowanie w głowicy "magicznych luster" cały impuls po odbiciu trafia ponownie do skóry, zwiększając tym samym efektywność depilacji.

 

 

NAJWYŻSZY POZIOM BEZPIECZEŃSTWA (KOMPUTEROWA DIAGNOZA SKÓRY) - jako JEDYNY NA ŚWIECIE wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu aktywnej melaniny w skórze – Skintel™. Urządzenie określa poziom melaniny i na podstawie odczytu automatycznie dobiera optymalne parametry zabiegu. Skintel eliminuje ryzyko popełnienia błędu przez osobę wykonującą zabieg oraz całkowicie wyklucza poparzenie skóry. Indywidualne ustawienia umożliwiają zastosowanie wyższej energii. Dzięki temu zabieg jest efektywniejszy i bardzo bezpieczny. Skintel posiada jako jedyne na świecie certyfikat FDA potwierdzający jego skuteczność.

 

 

KOMFORT PACJENTA - zastosowane w głowicy w głowicy rozwiązanie Advanced Contact bezbolesny Cooling, sprawia, że skóra chłodzona jest przed, w trakcie i po emisji światła. W rezultacie zabieg jest bezbolesny.

 

 

KRÓTKI CZAS TRWANIA ZABIEGU - posiada dwe największe i najszybciej pracujące głowice zabiegowe: mała (12x12mm) do niewielkich i trudno dostępnych miejsc, duża (23x38mm) do większych powierzchni np. depilacja nóg trwa ok. 20 min zamiast 3 godz.

 

 

NA CAŁE ŻYCIE - jedwabiście gładka skóra - 100% satysfakcji pacjenta

 

 

BEZKONKURENCYJNY - najwyższa jakość zabiegu za najlepszą cenę.      
                                                           

 

LASER PALOMAR VECTUS rekomendowany jest przez najlepszych Lekarzy Medycyny Estetycznej w Polsce i na Świecie. Posiada prestiżowy certyfikat bezpieczeństwa i skuteczności wydany przez Amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA, honorowany na całym świecie.


Endermologia LPG - Najnowsze Medyczne Urządzenie CELLU M6 ENDERMOLAB (redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu - EFEKT LIPOLIZY ZWIĘKSZONY O 50% zabieg przynosi wspaniałe rezultaty w ujędrnianiu, wyraźnie wygładza powierzchnię skóry, modeluje i kształtuje sylwetkę oraz wzmacnia tkankę łączną, a co za tym idzie ulega poprawie ogólny stan skóry)

Endermologia Alliance Lab - odchudzanie, ujędrnianie skóry, likwidacja cellulitu

Kawitacja ultradźwiękowa - Cavi-Lipo (metoda redukcji miejscowej tkanki tłuszczowej, kierowana jest do osób, które borykają się z nagromadzeniem tłuszczu w miejscach kłopotliwych, takich jak: podbródek, ramiona, okolice kolan, uda, boczki czy brzuch)

Radiofrekwencja

Karboksyterapia Dual XP

Kriolipoliza Cooltech

Mikroplazma Plexr

Plasma IQ
– nieinwazyjny lifting powiek

TermoLifting Zaffiro (skutecznie odwraca proces starzenia się skóry)

Kwasy medyczne

                                          Serdecznie zapraszamy Panie i Panów na bezpłatne konsultacje!!!

Dodaj recenzje / opinie

Umów wizytę / zapytaj o usługę:

Reklama
Poznaj najlepszych. Ponad 12751 profili specjalistów.