Dołącz do nas już teraz!

Dodaj salon

Gabinet

Klinika Przemian Odchudzanie i Odmładzanie

ul. Kazimierza Wielkiego 82, Kraków

Godziny przyjęć

  • Poniedziałek 09:00 do 20:00
  • Wtorek 09:00 do 20:00
  • Środa 09:00 do 20:00
  • Czwartek 09:00 do 20:00
  • Piątek 09:00 do 20:00
  • Sobota 09:00 do 16:00

sposoby rejestracji:

telefoniczna, osobista

O nas

Jesteśmy dynamiczną, prężnie rozwijającą się Kliniką o dużym potencjale i innowacyjnych pomysłach. Naszą ideą przewodnią jest odchudzanie i odmładzanie. Jesteśmy marką dla wymagających klientów oczekujących nowoczesnej i profesjonalnej kosmetologii.

Zapewniamy naszym klientom zaawansowane zabiegi odchudzające i odmładzające z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń i najwyższej klasy kosmetyków oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Nasze doświadczenie, nowe technologie, staranność wykonania usług, czystość, dezynfekcja i troska o każdego klienta to czynności, które gwarantują wysoką jakość i bezpieczeństwo obsługi.

Każdy zabieg poprzedzamy bezpłatną konsultacją wraz z analizą stanu skóry. Pozwala nam to opracować konkretną strategię odchudzania bądź odmładzania dostosowaną do wieku i indywidualnych potrzeb.

Usługi

Zabiegi odchudzające : kriolipoliza - zamrażanie tkanki tłuszczowej,liposukcja ultradźwiękowa, endermologia, medyczny lifting, bandaże wyszczuplające, bańka chińska. Dyplomowany dietetyk- konsultacje dietetyczne.

Zabiegi kosmetologiczne, peelingi chemiczne, usuwanie przebarwień, leczenie trądziku, botox, makijaż permanentny, mezoterapia mikroigłowa i igłowa, wypełniacze, zabiegi pielęgnacyjne na twarz, fotodepilacja- laserowe usuwanie owłosienia.

Ponadto : masaże, manicure, pedicure, rzęsy, wizaż i makijaże.

Parking

Bezpłatny parking dla klientów przed kliniką. Brak strefy parkowania.

Dodaj recenzje / opinie

Umów wizytę / zapytaj o usługę:

Reklama
Poznaj najlepszych. Ponad 12705 profili specjalistów.