Dołącz do nas już teraz!

Dodaj salon

Gabinet

Wyspa Piękna

ul. Kubusia Puchatka 11, Pruszków

Godziny przyjęć

  • Pn-Pt 10:00 do 20:00
  • Sobota 09:00 do 14:00
W niedzielę na zapisy

sposoby rejestracji:

telefoniczna, mailowa, osobista

O nas

Nasz Zespół

Swoich Klientów oddajemy w ręce profesjonalistów. 


Emilia Zaborowska - mgr Kosmetologii 

Właścicielka salonu. Stworzyła miejsce, z którego usług sama chciałaby skorzystać. Lubi to co robi, a praca jest jej pasją. Ukończyła studia licencjackie i magisterskie na kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie na specjlaności: kosmetyka estetyczna. Podczas pracy cały czas bierze udział w licznych szkoleniach i pokazach, dzięki temu wprowadza do gabinetu wiele nowych zabiegów i kosmetyków. W gabinecie najczęściej wykonuje zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy. Dodatkowo zajmuje się przedłużaniem i zageszczaniem rzęs, pielęgnacją dłoni i stóp. 

Ewa Kowalska - Stylistka fryzur

Fryzjer, stylista z wieloletnim doświadczeniem. Fryzjerstwo jest jej pasją. Mistrzyni nożyczek. Potrafi dobrać kolor i kształt fryzury dla każdego klienta. Uczestniczy w wielu szkoleniach i pokazach. Cały czas wprowadza do salonu coraz to nowsze trendy. Jej zawód sprawia jej ogromną satysfakcję i przyjemność.
 

Magdalena Sadowska -  Kosmetolog, Podolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Ukończyła studia licencjackie na kierunku Kosmetologia specjalność: podologia. Magda jest specjalistą w dziedzinie problemów i schorzeń stóp. Ponadto wykonuje zabiegi na twarz i ciało, jak również zajmuje się pielęgnacją dłoni i innymi drobymi zabiegami. Cały czas uczestniczy w licznych szkoleniach poszerzając swoją wiedzę z zakresu kosmetologii i zdrowia. Największą nagrodą i satysfakcją za jej prace jest dla niej zadowolenie klienta po zakończonym zabiegu.

 

Sandra Ryńska - Kosmetyczka, stylistka paznokci

Młoda, ambitna kosmetyczka. W salonie zajmuje się zabiegami kosmetyczynymi za twarz, ciało jak również zabiegami manicure i pedicure. Zawsze uśmiechnięta i pogodna. Aktywnie uczestniczy w szkoleniach z zakresu kosmetologii.  
 


Luiza Sikorska - Fryzjer

Profesjonalistka z długoletnim stażem w pracy zawodowej. Pogodą ducha zaraża najbardziej pochmurnych klientów, za pomocą fryzury wydobywa z nich to, co pozytywne, energetyczne i harmonijne. „Oczy widza, serce czuje, ręce tworzą” W naszym salonie zajumuje się również keratynowym przedłużaniem włosów.

Dr Przemysław Styczeń - Lekarz Medycyny Estetycznej

Ukończył Akademię Medyczną w Katowicach oraz program MBA in International Business w Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Jest słuchaczem Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Stale uczestniczy w szkoleniach, warsztatach i konferencjach naukowych poszerzając swoją wiedzę i doskonaląc umiejętności. W naszym gabinecie Doktor zajmuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, indywidulanie podchodzi do każdego pacjenta. 
 

Paulina Siwicka - Wizażystka

Wizażystka, projektantka ubioru zafascynowana światem piękna i kolorów. Absolwentka WSSiP w Łodzi oraz Studia Sztuki w Warszawie. Uczestniczy w sesjach zdjęciowych, pokazach mody, pokazach makijażu oraz eventach. Prowadzi szkolenia z zakresu makijażu oraz dress-codu. Zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii. Chętnie podejmuje nowe wyzwania i z przyjemnością dzieli się swoją wiedzą. W naszym gabinecie zajmuje się makijażem jak również analizą stylistyczną i kolorystyczną.

 Anna Ślendak - Masażystka
      
Jest dyplomowaną masażystką z zakresu masażu leczniczego, masażu sportowego, izometrycznego, masażu relaksacyjnego oraz odchudzającego. Ukończyła studia licencjackie na kierunku fizjoterapia w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie. Obecnie kończy studia magisterskie na tym samym kierunku. Masażem zajmuje się od wielu lat. Zawsze pogodna i uśmiechnięta, lubi podejmować nowe wyzywania.

 Tomir Nowak - Fizjoterapeuta, Masażysta

Jest dyplomowanym fizjoterapeutą. Specjalizuje się w masażach leczniczych, klasycznych, relaksacyjnych, limfatycznych, refleksologia. Ukończył studia na kierunku fizjoterapia w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie, obecnie jestw trakcie studiów magisterskich rówież na kierunku fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Dodatkowo pracuje w sanatorium "Pałac w Teresinie" oraz prowadzi prywatnych pacjentów. Praca jest jego pasją i wkłada w nią całe serce.

Recenzje

Polecam ten salon !!!
czy było warto: Tak
dotyczy usługi: Manicure Hybrydowy
data:

Polecam. Dokladnie i precyzyjnie wykonany manicure hybrdowy. Dołączam do grona stałych klientów. Sympatyczna atmosfera a przy tym czyściutko i sterylnie :) Polecam !!!!!

Ocena ogólna
Uprzejmość
Odpowiedzi na pytania
Poświęcony czas
Profesjonalizm personelu
Czas oczekiwania
Bardzo polecam tan salon.... obsługa...
czy było warto: Tak
dotyczy usługi: Przedłużanie rzęs
data:

Bardzo polecam tan salon.... obsługa profesjonalna.... atmosfera bardzo przyjemna... a salon przytulny.... na pewno będę stała klientka

Ocena ogólna
Uprzejmość
Odpowiedzi na pytania
Poświęcony czas
Profesjonalizm personelu
Czas oczekiwania
Polecam manicure tytanowy!!!
czy było warto: Tak
dotyczy usługi: manicure tytanowy
data:

Super trwały, bardzo dokładnie wykonany.

Ocena ogólna
Uprzejmość
Odpowiedzi na pytania
Poświęcony czas
Profesjonalizm personelu
Czas oczekiwania
Polecam stylizacje rzęs i oczywiscie...
czy było warto: Tak
dotyczy usługi: Rzęsy norki
data:

Polecam stylizacje rzęs i oczywiscie inne zabiegi upiekszajace. Pełen profesjonalizm

Ocena ogólna
Uprzejmość
Odpowiedzi na pytania
Poświęcony czas
Profesjonalizm personelu
Czas oczekiwania
Doskonały zabieg mezoterapii bezigłowej KLAPP!
czy było warto: Tak
dotyczy usługi: Mezoterapia bezigłowa Klapp
data:

Polecam ten zabieg oraz wiele innych wykonywanych w salonie. Jestem stałą klientką i regularnie kozystam z usług kosmetycznych.. Za każdym razem jestem bardzo zadowolona z efektów i profesjonalnej obsługi. Wystrój salonu sprzyja relaksowi a czystość i atmosferę oceniam na szóstkę.

Ocena ogólna
Uprzejmość
Odpowiedzi na pytania
Poświęcony czas
Profesjonalizm personelu
Czas oczekiwania

Dodaj recenzje / opinie

Umów wizytę / zapytaj o usługę:

Reklama
Poznaj najlepszych. Ponad 12608 profili specjalistów.