Dołącz do nas już teraz!

Dodaj salon

Gabinet

Remedest Centrum Medycyny Estetycznej

ul. Zielona 2, Ustroń

Godziny przyjęć

 • Pn-Pt 16:00 do 20:00
 • Pn-Pt 17:00 do 21:00
 • Sobota 10:00 do 21:00

sposoby rejestracji:

telefoniczna, mailowa, osobista

O nas

REMEDEST jest pierwszym profesjonalnym Centrum Medycyny Estetycznej w Ustroniu zlokalizowanym w samym jego centrum oraz jednocześnie w zacisznym miejscu. Naszą misją jest poprawa Państwa komfortu życia poprzez zatrzymanie oznak upływającego czasu, a także pozbycie się kompleksów. Nasze priotytety to profesjonalizm, skuteczność, bezpieczeństwo, a przede wszystkim Państwa satysfakcja z otrzymanych efektów. Zabiegi wykonujemy jedynie na certyfikowanych i cieszących się światową renomą preparatach oraz urządzeniach medycznych. Aby zapewnić najwyższy standard świadczonych usług nieustannie poszerzamy nasze kompetencje.

Potrzeby każdego z Państwa różnią się zależnie od oczekiwań oraz cech personalnych. Serdecznie zapraszamy na konsultacje w trakcie, których będziemy mogli je poznać, a także w indywidualny sposób Państwu pomóc.

Usługi

Centrum Medycyny Estetycznej REMEDEST oferuje:


Medycyna estetyczna:

 • Nieoperacyjny lifting powiek urządzeniem Jett Plasma
 • Toksyna botulinowa
 • Kwas hialuronowy
 • Osocze bogatopłytkowe 
 • Powiększanie i modelowanie ust
 • Nici liftingujące 
 • Mezoterapia igłowa
 • Dr.Cyj hair filler 
 • Acnelan- innowacyjna kuracja przeciwtrądzikowa
 • PRX-T33- biorewitalizacja skóry bez użycia igieł
 • Mezoterapia cellulitu - Alidya
 • Likwidacja cellulitu falą uderzeniową AWT (Storz Medical)
 • Lipoliza iniekcyjna - Aqualyx
 • Cosmelan
 • Peelingi medyczne
 • Chirurgiczne usuwanie zmian skórnych
 • Kriochirurgia

 

Rehabilitacja:

 • Akustyczna fala uderzeniowa(Storz Medical) - zastosowanie:
 1. Ostroga piętowaZapalenie rozciegna podeszwowego/ból pięty
 2. Wapniejące zapalenie ścięgna mięśnia nadgrzebieniowego
 3. Zapalenie nadkłykcia bocznego (łokiec tenisisty) i przyśrodkowego (łokieć golfisty) kości ramiennej
 4. Ból ścięgna Achillesa
 5. Zapalenie więzadła właściwego rzepki (kolano skoczka)
 6. Zespół krawędzi piszczelowej (ból piszczelowy)
 7. Zapalenie ścięgien w okolicy krętarza wielkiego
 8. Terapia fala uderzeniowa w formie akupunktury (AkuST)
 9. Ból mięśniowo - powięziowy
 • Terapia metodą McKenziego
 • Masaże

                                                                 SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Parking

Dla wszystkich korzystających z usług Centrum Medycyny Estetycznej Remedest oferujemy bezpłatny parking.

 • Dr n. med. Marcin Gierek Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, absolwentem studiów podyplomowych na kierunku Medycyna Estetyczna dla Lekarzy w GWSH w Katowicach, w której doświadczenie zdobywał od światowych ekspertów w dziedzinie medycyny estetycznej, tj. prof. Maurizio Ceccarelli, prof. Pasquale Motolese ( twórca Aqualyx) oraz dr Romulo Mene. Jest członkiem licznych stowarzyszeń m.in. Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging, Polskiego Towarzystwa Chriurgii Odtwórczej Włosów, Światowego Towarzystwa Medycyny Anti-Aging (WOSIAM) , a także biorze udział w licznych szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej. Aktualnie pracuje w Oddziale Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Onkologicznej w Jaworznie. Cały czas prowadzi pracę naukową, której efektem są liczne publikacje naukowe oraz doktorat z zakresu wytrzymałości nici chirurgicznych stosowanych w chirurgii ogólnej. Swoje doświadczenie zdobywał również w Oddziale Chirurgii Plastycznej Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich (CLO). Głównym obszarem zainteresowań doktora są operacje rekonstrukcyjne w skórnych chorobach nowotworowych oraz szeroko pojęta dermatochirurgia i chirurgia estetyczna.
 • Mgr Joanna Panek Magister fizjoterapii Joanna Panek jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku fizjoterapia, ze specjalizacją z odnowy biologicznej i masażu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Posiada certyfikat jako terapeuta metody McKenziego dla pacjentów z zespołami bólowymi kręgosłupa, ukończyła terapię manualną według koncepcji Kaltenborna i Evjentha, terapię mięśniowo-powięziowych punktów spustowych z diagnostyką funkcjonalną narządu ruchu, kinesiology taping oraz kursy terapii obrzękowej, posiada uprawnienia z zakresu terapii falą akustyczną. Posiada szerokie, 19 letnie doświadczenie fizjoterapeutyczne w pracy o charakterze uzdrowiskowym i szpitalnym, pracując w Przedsiębiorstwie Uzdrowiskowym „Ustroń”, ze szczególnym uwzględnieniem wczesnej rehabilitacji u pacjentów po oparzeniach termicznych (współpraca z CLO w Siemianowicach Śląskich, zakończona badaniami naukowymi), po endoprotezoplastyce stawów (współpraca z Kliniką Św. Łukasza w Bielsku-Białej), po operacjach neurologicznych oraz zabiegach ortopedycznych. Obecnie pracuje w Śląskim Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności im. gen. Jerzego Ziętka w Ustroniu, współpracując z Oddziałami Reumatologicznymi i Ortopedycznym.

Recenzje

Pan doktor wykonywał u mnie...
czy było warto: Tak
dotyczy usługi: nici liftingujące, botox
data:

Pan doktor wykonywał u mnie serię różnych zabiegów, które wcześniej rozplanował do moich potrzeb. Pierwszy raz trafiłam na miejsce, z którego jestem w pełni zadowolona. Polecam .

Ocena ogólna
Uprzejmość
Odpowiedzi na pytania
Poświęcony czas
Profesjonalizm personelu
Czas oczekiwania
super podejście do pacjenta !
czy było warto: Tak
dotyczy usługi: Kwas hialuronowy i Botox
data:

Pan dr Marcin Gierek ma super podejście do pacjenta. Wspaniały lekarz, cudowny człowiek i artysta w swoim fachu. Zabiegi wykonuje bardzo dobrze. Jestem urzeczona takim podejściem profesjonalnym i efektami zabiegów. Dziękuje panie doktorze !

Ocena ogólna
Uprzejmość
Odpowiedzi na pytania
Poświęcony czas
Profesjonalizm personelu
Czas oczekiwania
Tydzień temu Pan Doktor wykonał...
czy było warto: Tak
dotyczy usługi: Botox
data:

Tydzień temu Pan Doktor wykonał u mnie Botox na okolicę czoła i oczu. Jestem ogromnie zadowolona z naturalnego efektu !!Pan doktor jest bardzo profesjonalny I posiada wyjątkowo uprzejme podejście do pacjenta. Zabieg został wykonany idealnie i bezboleśnie. Jestem pewna ze jeszcze tam wrócę na kolejne poprawki:) gorąco polecam !!!

Ocena ogólna
Uprzejmość
Odpowiedzi na pytania
Poświęcony czas
Profesjonalizm personelu
Czas oczekiwania
Wykonywałam u pana Doktora zabieg...
czy było warto: Tak
dotyczy usługi: Botox
data:

Wykonywałam u pana Doktora zabieg Botox na okolice czoła o oczu. Jestem ogromnie zadowolona z pięknego naturalnego efektu!!!pan doktor jest wyjątkowo uprzejmym i profesjonalnym człowiekiem . Wszystko dokładnie tłumaczy a same zabiegi wykonuje bezbolesnie . Gorąco polecam !

Ocena ogólna
Uprzejmość
Odpowiedzi na pytania
Poświęcony czas
Profesjonalizm personelu
Czas oczekiwania

Dodaj recenzje / opinie

Umów wizytę / zapytaj o usługę:

Reklama
Poznaj najlepszych. Ponad 12547 profili specjalistów.