Dołącz do nas już teraz!

Dodaj salon

Gabinet

Studio Figura

ul. Szosa Lubicka 168k, Toruń

Godziny przyjęć

  • Pn-Pt 09:00 do 21:00
  • Sobota 10:00 do 14:00
Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja.

sposoby rejestracji:

telefoniczna, mailowa, osobista

Cennik

  • VACU SHAPER - trening w kapsule z podciśnieniem 10 zł
  • ROLL SHAPER - masaż na urządzeniu rollującym z funkcją podczerwieni 10 zł
  • LIMFODRENAŻ - mechaniczny masaż limfatyczny 10 zł
  • BODY WRAPPING - zabieg intensywnie wyszczuplający w walce z cellulitem 10 zł

O nas

JAK DZIAŁAMY?

Koncept Studio Figura to 4 kroki do uzyskania idealnej sylwetki w zdrowy i bezpieczny sposób. Kluczem do uzyskania wymarzonej figury bez efektu jo-jo jest indywidualny program zabiegowo-dietetyczno-oczyszczający. Każda z Pań w Studio Figura ma swój własny program, dzięki któremu realizuje swój własny cel w zdrowy
i bezpieczny sposób.

1. Stacje zabiegowo - treningowe

Nasze Studio to odpowiednio dobrane zestawy urządzeń, dające Klientkom korzyści, których oczekują. Pokazujemy to i podkreślamy, gdyż ma to kluczowe znaczenie dla osób ćwiczących. Skuteczność i bezpieczeństwo urządzeń zostały potwierdzone w badaniach klinicznych. Dlatego odpowiednio połączone ze sobą dają oprócz wyników, również wysoki komfort ćwiczenia. Zestaw urządzeń pomagamy dobrać indywidualnie do potrzeb każdej z Pań oraz do jej indywidualnego celu i możliwości.

2. Dopasowane karnety

Podstawą budowania indywidualnych programów zabiegowych jest przeprowadzenie profesjonalnego wywiadu - karty klienta. Odpowiednio skonstruowane karnety, dopasowane do indywidualnych potrzeb, to klucz do osiągnięcia wymarzonych rezultatów. Każda z Pań w naszym Studio realizuje swój własny cel. Dlatego też każda z nich otrzymuje swój własny program treningowy.

3. Indywidualny program dietetyczno-oczyszczający

Odpowiednio dobrane karnety będą w 100% skuteczne, gdy Klientka otrzyma indywidualną dietę, która powstaje specjalnie dla niej. Pod okiem profesjonalnego dietetyka nasze Klientki uczą się, jak zdrowo się odżywiać, by osiągać regularny ubetek masy ciała. Dieta wspomaga program zabiegowy i oczyszczający. Dzięki regularnym spotkaniom z dietetykiem z tygodnia na tydzień, utrwalane są dobre nawyki żywieniowe, a dieta przestaje kojarzyć się z horrorem i staje się po prostu sposobem na życie.

Kolejnym aspektem programu odchudzającego jest właściwe wspomaganie organizmu. Polecamy bezpieczne, naturalne i skuteczne suplementy diety przyspieszające oczyszczanie organizmu - GO CLEAN oraz wspomagające odchudzanie - GO SLIM. Z ich pomocą można osiągnąć szybsze i trwalsze wyniki, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo organizmu.

4. Ciekawe wydarzenia i konkursy

Studio Figura to przede wszystkim miejsce dbania o sylwetkę i zdrowie, ale także swoisty klub dla Pań. Gwarantujemy ciepłą, domową atmosferę, a przy okazji atmosferę sprzyjającą dbaniu o zdrowie i szczupłą sylwetkę. W naszym Studiu organizujemy pokazy, zapraszamy ciekawych gości, a także robimy dla naszych Pań atrakcyjne promocje. Ponadto Studio Figura International, co roku organizuje międzynarodowy konkurs Metamorfoza, w którym główną nagrodą jest wycieczka zagraniczna dla dwóch osób. To niesamowita motywacja dla wszystkich Pań, gdyż każda ma szansę wygrać!

Przyjdź i przekonaj się sama!

Usługi

Pierwsza wizyta rozpoznawcza - BEZPŁATNIE!

Parking

Studio posiada własne miejsce parkingowe.

Recenzje

Serdecznie polecam. Pełen profesjonalizm. Zabiegi...
czy było warto: Tak
dotyczy usługi: Redukcja cellulitu
data:

Serdecznie polecam. Pełen profesjonalizm. Zabiegi niezwykle skuteczne.

Ocena ogólna
Uprzejmość
Odpowiedzi na pytania
Poświęcony czas
Profesjonalizm personelu
Czas oczekiwania

Dodaj recenzje / opinie

Umów wizytę / zapytaj o usługę:

Reklama
Poznaj najlepszych. Ponad 12702 profili specjalistów.