Dołącz do nas już teraz!

Dodaj salon

Gabinet

Beauty Fit Dr n. med. Paweł Antończak

ul. Jana Kilińskiego 8, Sosnowiec

Godziny przyjęć

 • Poniedziałek 16:00 do 21:00
 • Wtorek 10:00 do 21:00
 • Środa 10:00 do 21:00
 • Czwartek 10:00 do 21:00
 • Piątek 10:00 do 21:00
 • Sobota 10:00 do 16:00
rezerwacje terminów przyjmowane są wyłącznie telefonicznie i osobiście

sposoby rejestracji:

telefoniczna, osobista

pobliskie miejscowości:

Mysłowice Będzin Czeladź Dąbrowa Górnicza Katowice Jaworzno Chorzów

O nas

Nasz zespół tworzą doktorzy nauk medycznych i magistrowie,

absolwenci Kosmetologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

oraz Podologii Krakowskiej Szkoły Wyższej Promocji Zdrowia.


Zapraszamy do zapoznania się z sylwetką naszych specjalistów!

 

dr n. med. Paweł Antończak - właściciel Beauty Fit, kosmetolog, specjalista podologii

mgr Michał Adamski - manager Beauty Fit

dr n. med. Anna Deda - kosmetolog - linergistka

dr n. med. Katarzyna Adamczyk - biolog - podolog

lek. med. Aleksandra Marcol - Majewska - medycyna estetyczna

mgr Marta Spodzieja - kosmetolog - spec. ds. podologii

Zuzanna Kubica - kosmetolog

Karolina Siwek - kosmetolog - spec. ds. podologii

Karolina Kwiecień - kosmetolog

Beata Fiś - kosmetolog -stylistka paznokci

Usługi

Witamy!

Kosmetologia pielęgnacyjna i lecznicza, podologia, ortopodologia i medycyna estetyczna to główny obszar działalności Centrum Zdrowia i Urody Beauty Fit.

To co nas wyróżnia, to najbardziej bogata w regionie oferta usług z zakresu podologii i ortopodologii.

Beauty Fit to wyjątkowe miejsce stworzone z myślą, aby kompleksowo i holistycznie troszczyć się o Twoje zdrowie, dobry wygląd i lepsze samopoczucie.

Naszymi Gośćmi są kobiety i mężczyźni, którzy chcą wyglądać i czuć się atrakcyjnie, zarówno na co dzień, jak i w szczególnych momentach życia.

Jeśli chcesz poprawić swój wygląd lub samopoczucie, zapoznaj się  z ofertą naszego gabinetu i zarezerwuj swoją wizytę już dziś.

Wiemy jak zadbać o Twoje zdrowie, urodę i samopoczucie. Zapraszamy do celebracji piękna i harmonii... 

Parking

Centrum Zdrowia i Urody Beauty Fit zlokalizowane jest w superjednostce

przy ul. Jana Kilińskiego 8 w centrum Sosnowca za Dworcem PKP i posiada parking przed obiektem.

 

Istnieje również możliwość dojazdu środkami komunikacji miejskiej, przystanek Sosnowiec Dworzec PKP.


numer linii / kierunek
26 Sosnowiec Szpital Wojewódzki - Jęzor Centrum Handlowe
35 Kosztowy Pętla - Czeladź Wojkowicka Pętla
55 Osiedle Naftowa Pętla - Gołonóg Osiedle
88 Wojkowice Park
91 Bytom Dworzec - Sosnowiec Urząd Miasta
100 Wojkowice Park

106 Brzezinka Pętla - Zagórze Zajezdnia
150 Rudna Gospodarcza II - Osiedle Bór Pętla
160 Sosnowiec Urząd Miasta
188 Zagórze Zajezdnia - Sosnowiec Szpital Wojewódzki
690 Gołonóg Zajezdnia - Sosnowiec Dworzec PKP
723 Zagórze Zajezdnia - Czeladź Wojkowicka Pętla
808 Katowice Piotra Skargi - Tworzeń Huta Katowice
811 Gołonóg Zajezdnia - Katowice Piotra Skargi
813 Katowice Piotra Skargi - Katowice Piotra Skargi
815 Ostrowy Górnicze Pomnik - Katowice Piotra Skargi
902N Zagórze Zajezdnia - Dąbrowa Górnicza Centrum
908N Katowice Dworzec - Sosnowiec Urząd Miasta
935 Ćmok Pętla - Czeladź Wojkowicka Pętla
T15 Zagórze Pętla - Katowice Plac Wolności 
T21 Osiedle Zamkowe Pętla - Milowice Pętla - Tworzeń Huta Katowice 
T24 Konstantynów Okrzei
T26 Osiedle Zamkowe Pętla - Mysłowice Dworzec PKP - Milowice Pętla 
T27 Kazimierz Górniczy Pętla

 • Dr n. med. Paweł Antończak Kosmetolog, specjalista podologii, właściciel Centrum Zdrowia i Urody Beauty Fit, absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie i Krakowskiej Szkoły Wyższej Promocji Zdrowia. Asystent w Zakładzie Kosmetologii w Katedrze Kosmetologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, prowadzi badania w zakresie biologii molekularnej oraz fizjologii narządu ruchu. Wykładowca kosmetologii, podologii, higieny, dietetyki i kształowania sylwetki. Członek Polskiego Towarzystwa Podologicznego, Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. Uczestnik konferencji i sympozjów dermatologii estetycznej i podologii, autor publikacji w recenzowanych czasopismach medycznych. Udziela konsultacji: dermokosmetycznych, podologicznych i psychodietetycznych. Wykonuje usługi w zakresie: kosmetologii leczniczej w dermatologii i podologii.
 • Dr n. med. Anna Deda Kosmetolog, linergistka i spec. ds. podologii. Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Kosmetologia, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W 2011 r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych z „Właściwości antyoksydacyjnych kosmetyków przeciwstarzeniowych i promieniochronnych”. Od blisko 10 lat czynny zawodowo kosmetolog i podolog. Do jej głównych zainteresowań należą małoinwazyjne zabiegi odmładzające skórę i redukujące blizny. Specjalizuje się w chemicznej biorewitalizacji skóry metodą PRX-T 33, peelingach chemicznych, wspomaganiu terapii trądziku pospolitego oraz zabiegach laserowych. Autorka wielu publikacji naukowych poświęconych m.in. terapii skóry trądzikowej oraz odmładzaniu skóry preparatami chemicznymi.
 • Dr n. med. Katarzyna Adamczyk Biolog - podolog, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i Krakowskiej Szkoły Wyższej Promocji Zdrowia. Nauczyciel akademicki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego przedmiotów kosmetologia pielęgnacyjna, upiększająca, lecznicza, kosmetologia z elementami podologii, asystent w Zakładzie Kosmetologii Katedry Kosmetologii. Uczestnik konferencji medycznych i podologicznych, autorka publikacji w recenzowanych czasopismach medycznych. Udziela konsultacji podologicznych i wykonuje zabiegi w zakresie specjalistycznej pielęgnacji stóp.
 • Lek. med. Aleksandra Marcol-Majewska Lekarz medycyny, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego i Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging. Uczestniczka konferencji i sympozjów medycyny estetycznej. Udziela konsultacji: lekarskich przed zabiegami medycyny estetycznej. Wykonuje usługi w zakresie: medycyny estetycznej.
 • Mgr Marta Spodzieja Magister kosmetologii, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Wykładowca w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach przedmiotów kosmetologia pielęgncyja i upiększająca. Uczestniczka konferencji i sympozjów podologicznych. Wykonuje usługi w zakresie: kosmetologii pielęgnacyjnej, leczniczej i podologii.
 • Mgr Michał Adamski Manager Centrum Zdrowia i Urody Beauty Fit, doktorant Interdyscyplinarnych Humanistycznych Studiów Doktoranckich na Uniwersytecie Warszawskim, uczestnik podyplomowych studiów psychoterapeutycznych w Laboratorium Psychoedukacji (Instytut Treningu i Psychoterapii) w Warszawie. Odpowiada za organizację pracy w gabinetach Centrum Zdrowia i Urody Beauty Fit oraz kontakt z Klientem, a także reprezentowanie firmy na zewnątrz i marketing.
 • Zuzanna Kubica Kosmetolog, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Uczestniczka konferencji i sympozjów kosmetologii i podologii. Udziela konsultacji kosmetycznych. Wykonuje usługi w zakresie: kosmetologii i podologii oraz odnowy biologicznej i laseroterapii.
 • Karolina Siwek Kosmetolog, spec. ds. podologii, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. uczestniczka konferencji i sympozjów kosmetologii i podologii. Udziela konsultacji: kosmetycznych i podologicznych. Wykonuje usługi w zakresie: kosmetologii i podologii.
 • Karolina Kwiecień Kosmetolog, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Uczestniczka konferencji i sympozjów kosmetologii i podologii. Udziela konsultacji: kosmetycznych. Wykonuje usługi w zakresie: kosmetologii pielęgnacyjnej i upiększającej.
 • Beata Fiś Kosmetolog, absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach. Wykonuje usługi w zakresie: kosmetologii pielęgnacyjnej oraz stylizacje i zdobienie paznokci.

Recenzje

DO GABINETU TRAFIŁAM 3 MIESIĄCE...
czy było warto: Tak
dotyczy usługi: Założenie klamry
data:

DO GABINETU TRAFIŁAM 3 MIESIĄCE TEMU Z WRASTAJACYM PAZNOKCIEM W STANIE BARDZO ZŁYM MOŻNA POWIEDZIEC BEZNADZIEJNYM. PEŁEN PROFESJONALIZM PANA PAWŁA KTÓRY PO ZAŁOŻENIU KLAMRY PRZYWRÓCIŁ MOŻLIWOŚĆ ODPOWIEDNIEGO WYPROWADZENIA PAZNOKCIA SPRAWIŁ IŻ PO 3 MIESIĄCACH JESTEM OSOBĄ KTÓRA NIE ZNA JUŻ BÓLU NIE WIE CO TO DYSKOMFORT MOGĘ SWOBODNIE CHODZIĆ W BUTACH I MAM POCZUCIE IŻ URODZILAM SIĘ NA NOWO. POLECAM WSZYSTKIM GABINET Z PROBLEMAMI STÓP I TAKŻE NA INNE ZABIEGI WYSOKA KULTURA OSOBISTA TO WIZYTÓWKA JAK RÓWNIEŻ PERFEKCJONIZM. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!

Ocena ogólna
Uprzejmość
Odpowiedzi na pytania
Poświęcony czas
Profesjonalizm personelu
Czas oczekiwania

Dodaj recenzje / opinie

Umów wizytę / zapytaj o usługę:

Reklama
Poznaj najlepszych. Ponad 12720 profili specjalistów.