Dołącz do nas już teraz!

Dodaj salon

Gabinet

Beauty Fit Dr n. med. Paweł Antończak

ul. Jana Kilińskiego 8, Sosnowiec

Godziny przyjęć

 • Poniedziałek 13:00 do 21:00
 • Wtorek 08:00 do 21:00
 • Środa 08:00 do 21:00
 • Czwartek 08:00 do 21:00
 • Piątek 08:00 do 21:00
 • Sobota 08:00 do 16:00
rezerwacje terminów przyjmowane są wyłącznie telefonicznie i osobiście

sposoby rejestracji:

telefoniczna, osobista

pobliskie miejscowości:

Mysłowice Będzin Czeladź Dąbrowa Górnicza Katowice Jaworzno Chorzów

O nas

Nasz zespół tworzą doktorzy nauk medycznych i magistrowie,

absolwenci Kosmetologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

oraz Podologii Krakowskiej Szkoły Wyższej Promocji Zdrowia.


Zapraszamy do zapoznania się z sylwetką naszych specjalistów!

 

dr n. med. Paweł Antończak - właściciel Beauty Fit, kosmetolog, spec. ds. medycyny estetycznej, ekspert podologii

dr n. med. Beata Kwiatkowska-Dusza - lekarz specjalista chirurgii ogólnej, spec. ds. medycyny estetycznej i regeneracyjnej

mgr Zuzanna Michalska - kosmetolog - spec. ds. podologii

mgr Karolina Siwek - kosmetolog - spec. ds. podologii

mgr Karolina Dąbrowska - kosmetolog - spec. ds. podologii

mgr Natalia Godziek - kosmetolog - manager

Ewa Wydymus - pielęgniarka

Zuzanna Bielaszka - asystentka 

Usługi

Witamy!

Kosmetologia pielęgnacyjna i lecznicza, podologia, ortopodologia i medycyna estetyczna to główny obszar działalności Centrum Zdrowia i Urody Beauty Fit.

To co nas wyróżnia, to najbardziej bogata w regionie oferta usług z zakresu podologii i ortopodologii.

Beauty Fit to wyjątkowe miejsce stworzone z myślą, aby kompleksowo i holistycznie troszczyć się o Twoje zdrowie, dobry wygląd i lepsze samopoczucie.

Naszymi Gośćmi są kobiety i mężczyźni, którzy chcą wyglądać i czuć się atrakcyjnie, zarówno na co dzień, jak i w szczególnych momentach życia.

Jeśli chcesz poprawić swój wygląd lub samopoczucie, zapoznaj się  z ofertą naszego gabinetu i zarezerwuj swoją wizytę już dziś.

Wiemy jak zadbać o Twoje zdrowie, urodę i samopoczucie. Zapraszamy do celebracji piękna i harmonii... 

Parking

Centrum Zdrowia i Urody Beauty Fit zlokalizowane jest w superjednostce

przy ul. Jana Kilińskiego 8 w centrum Sosnowca za Dworcem PKP i posiada parking przed obiektem.

 

Istnieje również możliwość dojazdu środkami komunikacji miejskiej, przystanek Sosnowiec Dworzec PKP.


numer linii / kierunek
26 Sosnowiec Szpital Wojewódzki - Jęzor Centrum Handlowe
35 Kosztowy Pętla - Czeladź Wojkowicka Pętla
55 Osiedle Naftowa Pętla - Gołonóg Osiedle
88 Wojkowice Park
91 Bytom Dworzec - Sosnowiec Urząd Miasta
100 Wojkowice Park

106 Brzezinka Pętla - Zagórze Zajezdnia
150 Rudna Gospodarcza II - Osiedle Bór Pętla
160 Sosnowiec Urząd Miasta
188 Zagórze Zajezdnia - Sosnowiec Szpital Wojewódzki
690 Gołonóg Zajezdnia - Sosnowiec Dworzec PKP
723 Zagórze Zajezdnia - Czeladź Wojkowicka Pętla
808 Katowice Piotra Skargi - Tworzeń Huta Katowice
811 Gołonóg Zajezdnia - Katowice Piotra Skargi
813 Katowice Piotra Skargi - Katowice Piotra Skargi
815 Ostrowy Górnicze Pomnik - Katowice Piotra Skargi
902N Zagórze Zajezdnia - Dąbrowa Górnicza Centrum
908N Katowice Dworzec - Sosnowiec Urząd Miasta
935 Ćmok Pętla - Czeladź Wojkowicka Pętla
T15 Zagórze Pętla - Katowice Plac Wolności 
T21 Osiedle Zamkowe Pętla - Milowice Pętla - Tworzeń Huta Katowice 
T24 Konstantynów Okrzei
T26 Osiedle Zamkowe Pętla - Mysłowice Dworzec PKP - Milowice Pętla 
T27 Kazimierz Górniczy Pętla

 • Dr n. med. Paweł Antończak Kosmetolog, spec. ds. kosmetologii estetycznej i lasertoterapii, ekspert podologii Założyciel i właściciel Centrum Zdrowia i Urody Beauty Fit w Sosnowcu. Posiada 14 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie kosmetologii i podologii, 10 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie zabiegów medycyny estetycznej i laseroterapii, 8 letnie doświadczenie w elektrokoagulacji i 3 letnie w zakresie krioterapii. Był pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Zakładzie Kosmetologii w Katedrze Kosmetologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, gdzie prowadził badania w zakresie biologii molekularnej w hodowlach in vitro komórek skóry (wpływ ksenobiotyków na proces gojenia ran i włóknienia tkanek w modelu laboratoryjnym) oraz fizjologii narządu ruchu w zakresie podoskopii komputerowej, baropodometrii i posturografii (wpływ zabiegów podologicznych na geometrię stóp, obciążenie i równowagę, pacjenci reumatologiczni i w trakcie leczenia biologicznego oraz ochotnicy z chorobami dermatologicznymi stóp). Ponadto był wspłautorem projektu badawczego w zakresie badania parametrów biofizycznych i mikrobiomu skóry w trakcie leczenia biologicznego i PUVA-terapii łuszczycy (pacjenci dermatologiczni i w trakcie leczenia biologicznego). Jest autorem kilkudziesięciu publikacji w dyscyplinie nauk medycznych i farmaceutycznych z zakresu dermatologii, kosmetologii i podologii publikowanych w recenzowanych czasopismach medycznych. Jest także współautorem opublikowanego podręcznika z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i podstaw kosmetologii leczniczej (w trakcie publikacji). Był wkładowcą studentów kosmetologii na kierunku kosmetologia oraz lekarzy medycyny i lekarzy dentystów na kierunku kosmetologia z elementami medycyny estetycznej. Obecnie w ramach kontynuacji współpracy ze Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach jest nadal członkiem projektu badawczego w Katedrze i Zakładzie Podsawowych Nauk Biomedycznych oraz współautorem publikacji naukowych i dydaktycznych w Katedrze i Zakładzie Kosmetologii. Uczestniczył kilkudziesięciu kursach, szkoleniach, konferencjach i sympozjach z zakresu dermatologii estetycznej, kosmetologii, dietetyki i podologii. Był także prelegentem na konferencjach: farmaceutycznej i kosmetologii estetycznej oraz młodych naukowców. Od ponad 10 lat jest członkiem Polskiego Towarzystwa Podologicznego i Podiatrycznego. Był także członkiem Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością i Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Udziela konsultacji: zakresie medycyny estetycznej i laseroterapii, dermokosmetycznych oraz podologicznych. Wykonuje usługi w zakresie: medycyny estetycznej i laseroterapii, kosmetologii estetycznej i leczniczej w dermatologii oraz w zakresie podologii.
 • mgr Zuzanna Michalska Kosmetolog, podolog, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Krakowskiej Szkoły Wyższej Promocji Zdrowia. Uczestniczka licznych konferencji i szkoleń branżowych. Udziela dermokonsultacji i konsultacji podologicznych. Wykonuje usługi z kategorii kosmetologii upiększającej, pielęgnacyjnej, leczniczej oraz laseroterapii i podologii. Jako podolog specjalizuje się w terapii paznokci wkręcających się i wrastających, paznokci zmienionych, uszkodzonych, o zahamowanym wzroście.
 • mgr Karolina Siwek Kosmetolog, spec. ds. podologii, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach, aktualnie w trakcie kształcenia na kierunku pielęgniarstwo w Wyższej Szkole Medycznej w Sosnowcu. Jako podolog specjalizuje się w terapii paznokci wkręcających, wrastających, pielęgnacji stopy cukrzycowej. Nieustannie rozwija się w kierunku ortopodologii i wykonywania indywidualnych wkładek do obuwia codziennego, sportowego i specjalistycznego. Udziela porad z kategorii podologii i kosmetologii. Wykonuje usługi kosmetologii pielęgnacyjnej, upiększającej i leczniczej, zabiegi podologiczne oraz projektowanie i wykonywanie indywidualnych wkładek do obuwia. Udziela konsultacji: kosmetycznych i podologicznych. Wykonuje usługi w zakresie: kosmetologii i podologii.
 • mgr Karolina Dąbrowska Kosmetolog, podolog, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej. Jako kosmetolog specjalizuje się w kosmetologii pielęgnacyjnej, leczniczej i upiększającej. Wykonuje również zabiegi pielęgnacyjne na ciało oraz masaże i zabiegi z elementami rytuałów SPA. Udziela konsultacji podologicznych, oraz wykonuje zabiegi podologiczne z zaopatrzeniem paznokci wrastających i wkręcających, uszkodzonych, zmienionych paznokci stóp i dłoni.
 • Zuzanna Bielaszka Studentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Kosmetologia. W gabinecie zajmuje się asystą i zdobywaniem doświadczenia w zabiegach kosmetologicznych, podologicznych, medycyny estetycznej i laseroterapii. Wykonuje usługi z zakresu kosmetologii upiększającej, certyfikowane zabiegi stylizacji oprawy oczu. Jest uczestniczką szkoleń i konferencji.
 • dr n. med. Beata Kwiatkowska-Dusza Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Chirurgii Ogólnej SLAM pod kierownictwem prof. Kuśmierskiego, pracując na stanowisku asystenta w I klinice Chirurgii Ogólnej Śląskiej Akademii Medycznej, 1992 oraz 1996 roku uzyskała kolejno specjalizacje pierwszego i drugiego stopnia w zakresie chirurgii ogólnej, a 1996 otrzymała tytuł doktora nauk medycznych Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Posiada ponad 30 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie chirurgii, 12 letnie doświadczenie w zakresie zabiegów medycyny estetycznej i anti-aging. Od 10 lat współpracuje z Beauty Fit w zakresie postępowania chirurgicznego, laseroterapii i leczenia ran w ramach indywidualnej praktyki lekarskiej Centrum Medycznego Procto-Med w poradni chirurgicznej i leczenia ran. Od blisko 4 lat wykonuje zabiegi medycyny estetycznej w ramach bezpośredniej współpracy w naszym gabinecie. Uczestniczyła w kilkudziesięciu kursach, szkoleniach, konferencjach i sympozjach z zakresu chirurgii, leczenia ran i dermatologii estetycznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje w celu posiadania aktualnej wiedzy i umiejętności w zakresie świadczonych usług medycznych i estetycznych. Udziela konsultacji i wykonuje zabiegi z zakresu: chirurgii, leczenia ran, laseroterapii oraz medycyny estetycznej, regeneracyjnej i anti-aging, takie jak m.in.: redukcja zmarszczek toksyną botulinową, implantacja wypełniaczy dermatologicznych z kwasem hialuronowym, mezoterapia osoczem bogatopłytkowym i fibryną bogatokomórkową w celach estetycznych, regeneracyjnych i przeciwstarzeniowych.

Recenzje

DO GABINETU TRAFIŁAM 3 MIESIĄCE...
czy było warto: Tak
dotyczy usługi: Założenie klamry
data:

DO GABINETU TRAFIŁAM 3 MIESIĄCE TEMU Z WRASTAJACYM PAZNOKCIEM W STANIE BARDZO ZŁYM MOŻNA POWIEDZIEC BEZNADZIEJNYM. PEŁEN PROFESJONALIZM PANA PAWŁA KTÓRY PO ZAŁOŻENIU KLAMRY PRZYWRÓCIŁ MOŻLIWOŚĆ ODPOWIEDNIEGO WYPROWADZENIA PAZNOKCIA SPRAWIŁ IŻ PO 3 MIESIĄCACH JESTEM OSOBĄ KTÓRA NIE ZNA JUŻ BÓLU NIE WIE CO TO DYSKOMFORT MOGĘ SWOBODNIE CHODZIĆ W BUTACH I MAM POCZUCIE IŻ URODZILAM SIĘ NA NOWO. POLECAM WSZYSTKIM GABINET Z PROBLEMAMI STÓP I TAKŻE NA INNE ZABIEGI WYSOKA KULTURA OSOBISTA TO WIZYTÓWKA JAK RÓWNIEŻ PERFEKCJONIZM. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!

Ocena ogólna
Uprzejmość
Odpowiedzi na pytania
Poświęcony czas
Profesjonalizm personelu
Czas oczekiwania

Dodaj recenzje / opinie

Umów wizytę / zapytaj o usługę:

Reklama
Poznaj najlepszych. Ponad 12751 profili specjalistów.