Dołącz do nas już teraz!

Dodaj salon

Gabinet

FITNESS TEAM 24

ul. Mieszka I 81, Szczecin

Godziny przyjęć

  • Pn-Pt 07:00 do 23:00
  • Sobota 08:00 do 20:00
  • Niedziela 09:00 do 20:00
Serdecznie ZAPRASZAMY!

sposoby rejestracji:

telefoniczna, osobista

O nas

Szczegółowe informacje oraz galeria dostępne są na stronie interetowej

Profesjonalne i przestronne sale do ćwiczeń, doskonale wyszkolona kadra, bezpłatny parking... to nie jedyne zalety, które sprawiają, że klub FITNESS TEAM 24 cieszy się tak ogromną popularnością. Zrzeszamy miłośników zdrowego stylu życia oraz aktywnego wypoczynku. Nasza kadra trenerska, pomaga w zdobywaniu wymarzonej sylwetki.

Główną koncepcją naszego klubu jest świadczenie wysokiej jakości usług w atrakcyjnych cenach, dostępnych dla każdego. Pierwsza wizyta w naszym klubie jest bezpłatna, można również skorzystać z bezpłatnego treningu personalnego pod okiem osobistego trenera (po wcześniejszej rezerwacji).

W głównej sali naszego klubu, zainstalowane są monitory LCD z systemem bezprzewodowej transmisji dźwięku, aby umilić każdy trening. Dzięki temu, możliwy jest odbiór ścieżki dźwiękowej Twojego ulubionego serialu, filmu lub meczu na Twoim telefonie z wbudowanym radiem FM, iPodzie lub mini-radiu. Usługa działa w oparciu o fale radiowe FM a częstotliwości poszczególnych programów, prezentowane są powyżej każdego ekranu. Stosowne odbiorniki FM są również do nabycia w recepcji naszego klubu.

Klub FITNESS TEAM 24 podzielony jest na kilka stref:

Strefa Cardio - Strefa wyposażona jest w kilkanaście profesjonalnych urządzeń treningowych, na które składają się bieżnie, orbitreki (crosstrainer'y), rowery, stepery oraz ergometr wioślarski. Wszystkie urządzenia posiadają komputery sterujące, które pozwalają na wybór odpowiedniego planu treningowego oraz bieżące monitorowanie parametrów ćwiczeń. Dostawcami sprzętu są światowi producenci, między innymi PRECOR, LIFE FITNESS, TECHNOGYM oraz CONCEPT2. Ćwiczenia Cardio zwiększają wytrzymałość i wydajność serca oraz układu krążenia, poprawiają kondycję a także pozwalają spalić zbędną tkankę tłuszczową. Strefa Cardio to najodpowiedniejsze miejsce, by przed treningiem siłowym zrobić solidną rozgrzewkę.

Strefa Maszyn - Ta strefa jest bogato wyposażona w profesjonalne maszyny, pozwalające na treningi każdej grupy mięśniowej naszego ciała. Wszystkie urządzenia charakteryzują się łatwością obsługi oraz bezpieczeństwem podczas wykonywania ćwiczeń. Zaawansowana konstrukcja urządzeń, pozwala na skuteczny, efektywny oraz łatwy trening. Regulowane, wygodne siedzenia i oparcia, pozwalają dostosować urządzenia do naszej budowy ciała. System numeracji urządzeń, zapewnia łatwą lokalizację każdego urządzenia, co w praktyce pomaga realizować indywidualny program treningowy, przygotowany przez trenera.

Strefa Wolnych Ciężarów - Znajdą tu Państwo wszystko, co jest niezbędne do rozwijania siły i wzmacniania mięśni, jak również uprawiania profesjonalnej kulturystyki. Strefa ta to przede wszystkim sztangi, obciążenia, hantle, regulowane ławeczki, statywy itd. Posiadamy hantle o masie 2-50 kg.

Sala Trenerska - Oddzielna salka, która pozwala na swobodę ćwiczeń, zarówno z trenerem jak i indywidualnych treningów. Wyposażona jest w maszyny do ćwiczenia wewnętrznych i zewnętrznych mięśni ud, drążek do podciągania, ławeczki do ćwiczenia mięśni brzucha, ławeczki proste oraz w drobne przybory takie jak piłki fitness, małe hantle, TRX Suspension, maty itd.

Sala Fitness - Specjalna sala o powierzchni 108 m2 do szerokiej gamy zajęć grupowych fitness i nie tylko. W sali zainstalowane jest profesjonalne i mocne nagłośnienie oraz efekty wizualne takie jak lasery, kula lustrzana, reflektory oraz stroboskop. Wyposażona jest między innymi w worek bokserski, liny do wspinania się, drabinki, stepy, piłki fitness, małe piłki, maty, małe hantle, sztangi do aerobiku, paski, gumy, skakanki itd.

Sauna - Po intensywnym treningu odpocznij i zrelaksuj się w nastrojowej saunie wraz z salką do relaksu. Miła atmosfera, nastrojowa muzyka, ciepło i przytulnie...

Gabinet Masażu - Dysponujemy również gabinetem masażu, w którym wykonujemy różnego rodzaju masaże - od klasycznego po relaksacyjny. Prosimy o wcześniejszą rezerwację.

Solarium - Obok gabinetu masażu, znajduje się kabina z łóżkiem do opalania marki ERGOLINE. W ofercie posiadamy też szereg różnych kosmetyków do opalania. U nas nie tylko zadbasz o kształty swojego ciała, ale również o jego opaleniznę.

Stworzyliśmy to miejsce aby każdy mógł zrealizować swoje potrzeby związane ze zdrowym i aktywnym stylem życia, dobrym wyglądem i świetnym samopoczuciem. Dołącz do nas i podzielaj nasze pasje!

Usługi

Siłownia, Fitness, Sauna, Solarium, Gabinet masażu, Trener osobisty

Parking

  • Bezpłatny parking
  • Bezpłatny HotSpot Wi-Fi i komputer
  • Obiekt klimatyzowany
  • Kącik zabaw dla dzieci

 

Dodaj recenzje / opinie

Umów wizytę / zapytaj o usługę:

Reklama
Poznaj najlepszych. Ponad 12702 profili specjalistów.