Dołącz do nas już teraz!

Dodaj salon

Gabinet

Vell

ul. Jacka Malczewskiego 1, Szczecin

Godziny przyjęć

  • Pn-Pt 10:00 do 19:00
  • Sobota 09:00 do 14:00

sposoby rejestracji:

telefoniczna, osobista

Recenzje

Polecam panią Ronię Witwicką
czy było warto: Tak
dotyczy usługi: Farbowanie - sombre
data:

Podobały mi się nowoczesne fryzury w katalogach. Marzyłam o takiej, ale bałam się pójść gdzieś w niesprawdzone miejsce. Poczytałam opinie na forach i zdecydowałam się zaryzykować i umówiłam się do Vell. Na miejscu okazało się, że obsłuży mnie sama pani właścicielka. Pomyślałam, że trafiłam w dobre ręce i tak się stało. To całkowita prawda, że jest znakomitym fryzjerem. Perfekcyjnie wykonane sombre i doskonałe strzyżenie. To prawda, co ludzie piszą, że włosy się same układają. Jestem tego dowodem. Nie trzeba się wysilać, modelować godzinami. Wstaję rano, roztrzepię włosy rękoma i mam uczesaną fryzurę - a myślałam, że z moimi włosami tak się zrobić nie da. Już wiem, że podstawa, to dobre strzyżenie. Polecam

Ocena ogólna
Uprzejmość
Odpowiedzi na pytania
Poświęcony czas
Profesjonalizm personelu
Czas oczekiwania
POLECAM PANIĄ RONIĘ WITWICKĄ
czy było warto: Tak
dotyczy usługi: Korekta zmarszczek
data:

Polecam usługi anty-aging u pani Roni Witwickiej. Perfekcjonistka w każdym względzie. Bardzo spostrzegawcza. Od razu zauważyła drobne asymetrie. Zaproponowała najlepszą opcję zabiegu. Odradziła, to co wymyśliłam i przekonała, że z tym to jeszcze mogę zaczekać (bo nie czas na to i wyjdzie drogo). Miała rację. Efekt przeszedł moje oczekiwania. Duży ukłon za to, że mnie nie naciągnęła. Uczciwa kobieta. Takich ludzi warto wspierać i i z czystym sumieniem polecać - co niniejszym czynię z ogromną przyjemnością. Dla niezdecydowanych dodam, że za konsultację nie pobierają opłaty, a na prawdę sumiennie i rzetelnie udzielają porad i wskazują najlepsze i najtańsze rozwiązanie.

Ocena ogólna
Uprzejmość
Odpowiedzi na pytania
Poświęcony czas
Profesjonalizm personelu
Czas oczekiwania
Vell jest super!
czy było warto: Tak
dotyczy usługi: Stymulator tkankowy Profhilo
data:

Jestem zachwycona obsługą i efektem zabiegu Profhilo. Nie wierzyłam do końca, że jest możliwość tak szybko poprawić owal twarzy i napiąć skórę. A jednak! Dziękuję bardzo Pani magister Witwickiej za opiekę i bezbolesne przeprowadzenie zabiegu. Ma Pani cudne ręce. Polecam zabiegi u tej Pani.

Ocena ogólna
Uprzejmość
Odpowiedzi na pytania
Poświęcony czas
Profesjonalizm personelu
Czas oczekiwania

Dodaj recenzje / opinie

Umów wizytę / zapytaj o usługę:

Reklama
Poznaj najlepszych. Ponad 12751 profili specjalistów.