Dołącz do nas już teraz!

Dodaj salon

Gabinet

Laser Cosmetic Salon

ul. Gabriela Narutowicza 78a, Lublin

Godziny przyjęć

  • Pn-Pt 09:00 do 20:00
  • Sobota 09:00 do 15:00
od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00 - 20.00 w soboty: 9.00 - 15.00

sposoby rejestracji:

telefoniczna, mailowa, osobista

O nas

Laser Cosmetic Salon tworzy z pasją gabinety ( Lublin, Rzeszów ) opierając się na zdobytej wiedzy oraz nowoczesnej technologii opartej m.in. na laserze diodowym - LightSheer® Duet™ ( trwała depilacja laserowa), ultradżwiękach Ultracontour Ulift system Hifu (redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, przyspieszenie metabolizmu), falach radiowych RF (ang. radio frequency)GSD BIORAD i  Apollo Pollogen TriPollar (spłycanie zmarszczek, ujędrnianie skóry - niwelacja obwisłości, redukcja cellulitu), DiamondTome (mikrodermabrazja DIAMENTOWA), Ultrasonic Skin Scrubbe ( oczyszanie skóry, wprowadzenie substancji aktywnych w głąb skóry), EAT SkinShock ( terapia elektro-akustyczna, rewolucyjne rozwiązanie do bezinwazyjnego ujędrniania skóry, redukcji cellulitu, blizn i rozstępów).

Proponujemy Państwu szeroką gamę zabiegów w których z pewnością każdy odnajdzie właściwą pielęgnację dla siebie...
W przygotowanych pakietach korzystamy z ekskluzywnej linii szwajcarskich kosmetyków Selvert Thermal. W naszej ofercie znajdziecie Państwo min.: zabieg przeciwzmarszczkowy z wyciągiem białka ślimaka, zabieg na przebarwienia (depigmentujacy) ,zabieg przeciwstarzeniowy z komórkami macierzystymi, zabieg do skór wrażliwych ( naczyniowych, z trądzikiem różowatym).

Eksfolacja Kwasami Nanotechnologii w naszych Salonach to standard. Pracujemy na hiszpańskich kosmetykach firmy Sesderma, która jest pionierem w zastosowaniu nanotechnologii do produkcji dermokosmetyków. Wykonujemy profesjonalne peelingi chemiczne odmładzające skórę, ze składnikami aktywnymi w liposomach.

Serdecznie zapraszamy!

Projekt współfinansowany ze środków EFRR w ramach Regionalnego Programu operacyjnego Województwa Lubelskiego w latach 2007-2013.

Dodaj recenzje / opinie

Umów wizytę / zapytaj o usługę:

Reklama
Poznaj najlepszych. Ponad 12751 profili specjalistów.